Wpis z mikrobloga

@TrzyGwiazdkiNaPagonie: Śmiem twierdzić, że ona robi to specjalnie bo wie doskonale iż w ten sposób zrobi się o niej głośno po prostu bo nie wierzę, że ktoś byłby aż tak głupi. Ogólnie ta laska podobnie jak kilka innych p0lek z tej branży próbuje przepychać to co robią w USA czytaj : one mogą gadać największe głupoty nawet, ale ty nie masz prawa o nich wyrazić negatywnego zdania
@Indoktrynator: nic mnie tak nie denerwuje jak hipokryzja, ja jestem propagatorem równości płci, czyli równy dostęp do wszystkiego każdej z płci, również z równymi obowiązkami, równy wiek emerytalny, żadnych punktów za to czy ma się czy nie ma się czegoś w gaciach, równość do kwadratu (szczególnie w przypadku placówek publicznych)

jak widzę taką hipokryzję jjak na zdjęciu to mnie wqrwia niemiłosiernie xD no chyba, że typiara propaguje konserwatywne lesbijstwo (????) i
@Cztero0404: kto to ta asuka.kamila? Z tych co się tu przewinęły kojarzę tylko owiaks i chihuahua i unikam ich "treści", bo zwyczajnie są mało interesujące, niech sobie zarabiają ile tam chcą i na czym chcą, no ale kokosów to raczej nie wróże z tym co prezentują.
@Indoktrynator: musisz zrozumieć, że stanąć może jak sięjest przystojnym. Mi może stawać na widok Amerykanek, ale dla Polek jestem nieatrakcyjny i mam założyć worek po kartoflach na głowę ;)