Wpis z mikrobloga

Chuop często gęsto ma do kołchozu, zmiana 12 godzin. Co na taką zmianę można sobie w miarę tanio kupić do jedzenia w pracy? Nie jem w kołchozie zbyt dużo (zwłaszcza jak teraz jest ciepło) ale zazwyczaj niezdrowo. Chciałbym zmienić te nawyki, i owszem - zjedzenie w domu dobrego śniadania i przygotowanie sobie czegoś do pracy wchodzi w grę. Często jednak nie mam czasu i wtedy zostaje Intermarche, dlatego pytam. Serki wiejskie to już mam obczajone, wafle ryżowe też. Są jakieś inne ciekawe rzeczy?

#dieta #jedzenie #zdrowie #mikrokoksy #pytanie
HuopWsiowy - Chuop często gęsto ma do kołchozu, zmiana 12 godzin. Co na taką zmianę m...

źródło: gf-QcuL-MGS8-UpgS_serek-wiejski-jak-jesc-wartosci-odzywcze-serka-wiejskiego-1920x1080-nocrop

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: Masz lodówkę tam co nie?
Owsianki, placki owsiane, jajka gotowane, wrapy, sałatki (od lekkich na mixie sałat, po konkretniejsze z ryżem czy makaronem).
Z gotówców ze sklepu ja lubię sałatki i zupy krem (tylko do tego drugiej potrzeba mikrofali/kuchenki).
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy weź sb nawet Kanapki z dobrego chleba np. z masłem orzechowym + ogólnie jakieś orzechy/nasiona i banany. Nie zepsuja sie za szybko, latwe w jedzeniu + jak zjesz ich odpowiednią ilość to ci starczy
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: Gotuj dzień przed. Owsianki, shake WPC z owocami (jak nie masz shakerów to wysokie słoiki po sosach robią robotę), wrapy z tortilli, makarony, jakieś mocno naładowane składnikami kanapki. Niekoniecznie ryż z kurczakiem (osobiście nienawidzę odgrzewanego mięsa)
  • Odpowiedz