Wpis z mikrobloga

Ten serial to o kant dupy potłóc ale bede ogladac dalej bo nie mam co robic ze swoim zyciem i dialogi są dobre.

Z plusów to jeszcze cgi i widoki (również brutalne), ale minusów już jest więcej. Aktorzy wyglądają jak aktorzy, a nie jak prawdziwi ludzie jak w got. Wydaje mi się nie pasują za bardzo do swoich roli, np. ten murzyn z siwimi długimi włosami (wtf :D). Jedyna barwna postać to ta nowa denerys. Ten zły ma taką morde że nie moge na niego patrzeć.
Ogólnie pusto jakoś i ciemno w tych ich salach. W ogóle nie ma się wrażenia że oni mają miasto pod sobą, tylko jakby to był teatr.
A widziałem opinie na reddicie że to jest lepsze niż gra o tron XDDDDDD
got goated serial i jak ten go przebije to bede w szoku (obym był)
Na 3 odc jestem. bedzie lepiej?

#seriale #serial #hbo #hbomax #got #graotron #gameofthrones #rodsmoka #houseofthedragon
ScarySlender - Ten serial to o kant dupy potłóc ale bede ogladac dalej bo nie mam co ...

źródło: 8019642.3

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
ale bede ogladac dalej bo nie mam co robic ze swoim zyciem


@ScarySlender: i to jest błąd, oglądając nabijasz im statystyki, tylko na tej bazie oceniają sukces produkcji. Jak nie chce ci się czytać to puszczaj sobie audiobooki, dużo lepsze jakościowo pozycje można znaleść.
  • Odpowiedz
  • 0
@ScarySlender nie będzie lepiej.. gadają, gadają, gadają... i nic z tego nie wynika.. ostatnie odcinki to oglądałem na raty w sesjach po 15-20 minut przeglądając jednoczesnie internet....

w goy było trochę akcji, jakieś zwroty akcji, barwne postacie i tajemnice na wyjaśnienie których się czekalo.. tutaj kupa.

wydaje mi się że nawet te pierścienie władzy od Amazona były ciekawsze..
  • Odpowiedz