Wpis z mikrobloga

Jprld jakie pulpety, ładują w dupę wszystko co typek aptekarz przyniesie na siłownie i potem wygląda to jak taki pulpel ulaniec xDDDD Nie czaje jak można taką patole oglądać. Jeszczy tych błaznów to rozumiem, dostają grube siano za robienie z siebie idiotów, ale kto to ogląda xDDD chciałbym ryj zobaczyć takiego przeciętnego mma enjoyera xDDDDD

#famemma #mma #pato
  • 25
@Olo92: spokojnie, nie możesz się tak emocjonować. Przecież masz słabe serduszko ʕʔ
Przecież ci komplementy mówię że masz idoli papieża i Jezuska a ty na mnie fukasz jeszcze - no nie ładnie nie ładnie - troszkę więcej kulturki, moze idź do teatru albo chociaż kina zamiast wkółko to mma ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Olo92: Czemu niby miałoby cię ruszać papież i Jezusek? Już ci mówiłem że to komplementy, a ty dalej się denerwujesz? Miałeś jakieś przykre wspomnienia z dzieciństwa z księdzem na katechizmie czy o co chodzi?
Fajnie że twierdzisz że byłeś w teatrze, szkoda tylko że porzuciłeś na rzecz mordobicia przy piwie - spróbuj wrócić napewno ci się spodoba ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Olo92: No ale mnie złapałeś - naszczęście jesteś taki mądry że byłeś w stanie się połapać o co chodzi ( ͡º ͜ʖ͡º) ty faktycznie byłeś raz w teatrze - ale ja tam zadałem pytanie, a brak odpowiedzi też jest odpowiedzią, więc nie będe cię już o to męczył bo rozumiem o co chodzi ( ͡° ͡°)
A przy okazji ja nie jestem