Wpis z mikrobloga

Jprld jakie pulpety, ładują w dupę wszystko co typek aptekarz przyniesie na siłownie i potem wygląda to jak taki pulpel ulaniec xDDDD Nie czaje jak można taką patole oglądać. Jeszczy tych błaznów to rozumiem, dostają grube siano za robienie z siebie idiotów, ale kto to ogląda xDDD chciałbym ryj zobaczyć takiego przeciętnego mma enjoyera xDDDDD

#famemma #mma #pato
  • 25
@pierogowiec1234: Odpowiadając na Twoje pytanie to na szczęście nic takiego mnie nie spotkało ani na katechezie ani w katechizmie. Dlaczego poczułeś potrzebę żeby podkreślić, że nie jesteś homoseksualny? Nikt o to nie pytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Olo92: To czemu cię tak papież i Jezusek denerwują? Oj coś tam musiało być, ale to napewno drażliwy temat i powinniśmy to zostawić (ʘʘ) No właśnie a czemu pisałeś o alkoholu? ja pomyślałem że to jakaś dziwna gra, więc się dołączyłem i też zacząłem pisać losowe informacje - patrz: A przy okazji nie lubię pierogów z mięsem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to co?
@pierogowiec1234: poczekaj kolego… napisałeś „Fajnie że twierdzisz że byłeś w teatrze, szkoda tylko że porzuciłeś na rzecz mordobicia przy piwie” więc odpowiedziałem Ci, że nie piję alkoholu. Ja tylko przeczytałem Twój komentarz ze zrozumieniem. Z drugiej strony nie napisałem nic o homoseksualizmie a Ty sam zacząłeś temat. Przy okazji wydaje mi się, że przemoc seksualna wobec dzieci to nic śmiesznego.
@Olo92: a no to ok, to ja zamuliłem z tym alko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zgadzam się że jakakolwiek przemoc wobec dzieci to jest poważny temat. Ale czemu to ty o tym napisałeś? chcesz coś powiedzieć? Bo tym razem przeczytałem 3 razy co pisałem i jakoś się nie klei. Chyba że ty tak łączysz cały kościół z przemocą seksualną i dlatego cie jezusek denerwuje
@pierogowiec1234: „To czemu cię tak papież i Jezusek denerwują? Oj coś tam musiało być, ale to napewno drażliwy temat i powinniśmy to zostawić (ʘʘ)”. Gdybym Ci teraz napisał, że jakiś ksiądz mnie zgwałcił to by Ci ulżyło? Żart by się udał? A może coś takiego spotkało kogoś mi bliskiego kto potem nie wytrzymał presji i się huśtnął na gałązce? Dalej by było zabawnie? Dobry temat do żartu