Wpis z mikrobloga

skąd ta moda na tatuowanie sobie ryja?


@kolega_z_sasiedztwa: Na razie jeszcze z pewną taką nieśmiałością debile robią maziaje na ryju, jeszcze się trochę wstydzą, ale już się powoli rozkręcają.
  • Odpowiedz
@mlodir wyśmiewanie stawiania kwestii wyglądu obok tematów typu wojna czy aborcja jest jak najbardziej ok, zwłaszcza, że dużo mówi o posiadaczu takiej opinii.

poważna to jest decyzja o zrobieniu sobie dziecka a nie kolorowego wzorku na skórze. bez przesady.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 14
@fuechsinn chyba tusz zablokował ci jakieś synapsy. O wojnie i aborcji pisałem w innym kontekście, jako o sprawach trudnych na temat których żeby wyrobić sobie opinię potrzeba czasu i zaangażowania. Opinia na temat tatuaży jest prosta, a jednak społeczeństwo patrzy zupełnie na odwrót. możesz #!$%@? na temat wojny różne farmazony ale jak tylko powiesz ze tatuaż to głupota, to ludziom #!$%@?.
  • Odpowiedz
@calinowski lub do czasu usunięcia. lub zrobienia coveru.

co wam tak przeszkadza, że ktoś sobie robi coś na całe życie, to może być zarówno wada jak i zaleta przecież :) nie każdy jest tak niepewny siebie, że zakłada, że za 10 lat przestanie mu się coś podobać. wykopki zauważają tylko dziary typu las, ptaki, piórka czy tribale i polska walcząca, a nie widzą tego, że masa ludzi ma wzory tworzone specjalnie dla
  • Odpowiedz
częściej i gęściej dziaraja się mlode dziewczyny niż młodzi faceci.


@sierramikebravo: Laski są bardziej podatne na social media i niską pewność siebie z tym związaną. Każda influ ma jakieś dziary więc nie mając czują się gorsze i brzydkie. Przypominam kobiety to emocje i instynkty, a nie logiczne myślenie.
  • Odpowiedz
  • 13
@fuechsinn jest zupełnie odwrotnie. Podążanie za modą jest oznaką braku pewności siebie, przez co pozwalasz większości decydować za siebie. Owszem, są osoby które tatuowały się zanim to było modne i niektórzy robili to nawet nieźle, ale nie o tym jest dyskusja.
  • Odpowiedz
  • 4
@fuechsinn popatrz, 15 lat temu jak ktoś sam sobie robił fotkę to była oznaka jakiegoś skrajnego narcyzmu. Dzisiaj jak masz stronę w internecie o swoich pięknych tatuażach to jesteś głęboko uduchowioną osobą, a random w internecie który uważa ślepe podążanie za tatuażową modą za debilizm, jest płytki.
  • Odpowiedz
@mlodir o czym ty piszesz, dlaczego zakładasz, że ludzie myślą w ten sposób? "zrobię tatuaż to będę modny" a dlaczego nie "zrobię tatuaż, bo chce i mogę"? no jesteś płytki, skoro wydaje ci się, że tak dobrze wiesz dlaczego kto co robi.

żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, gdzie ludzi interesuje tylko moda i jest jedynym powodem robienia czegokolwiek?
  • Odpowiedz
@fuechsinn: jeśli odsetek ludzi lubiących coś gwałtownie rośnie, jest to wynikiem jakiejś mody. Obecnie tatuaże są modne. Czego nie rozumiesz? Jesteś aż taka silna i pewna siebie, że moją opinię na temat ogólnie tatuaży bierzesz tak mocno do siebie? Weź się w garść! Jeśli uwielbiasz tatuaże i czujesz się z nimi dobrze i wiesz że nie podążasz za modą, to chyba nie musisz mnie przekonywać, nie?
  • Odpowiedz