Wpis z mikrobloga

A może co raz więcej ludzi się dziara, bo co raz więcej ludzi się po prostu na to odważa? Pracodawcom to nie przeszkadza, więc zostaje #!$%@? niektórych wykopków i starych bab. A i myślę, że jeszcze kilka lat i stare baby do tego przywykną
  • Odpowiedz
@mlodir skąd pomysł, że biorę do siebie twoją opinię? gościu, ja ją wyśmiewam xD tak jak całą resztę standardowego wykopowego kółeczka wzajemnej adoracji leczącego tu swoje kompleksy. jak zwykle najbardziej przeszkadzają młode kobiety, bo śmią robić to co chcą.

tak samo wyśmiałam wpis typa marudzacego, że kobiety niezgabnie i zbyt mało sportowo biegają na autobus jak i ten tutaj.

bardzo się fajnie czyta to usilne wkręcanie sobie, że jest się lepszym, inteligentniejszym,
  • Odpowiedz
Ciekawym jest to, że jeszcze 10-15 lat temu w Polsce tatuaże były domeną przede wszystkim marginesu społecznego. A dzisiaj nawet niektóre 50-letnie Grażyny są wytatuowane xD


@Lolenson1888: No właśnie ten margines dorósł :)
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: raczej 30 lat temu. Natomiast poza tym pejoratywnym marginesem (przestępczym) były jeszcze subkultury często wzorujące się na swoich choćby muzycznych idolach.

Stąd dużo "metali" czy punków miało dziary i nie był to efekt mody, raczej kontry wobec mainstreamu jak ubiór. Dzisiaj to faktycznie moda.
  • Odpowiedz
@fuechsinn: no i zobacz jak się zesrałaś. Już myślisz, że ja się uważam za lepszego, inteligentniejszego, a napisałem tylko co sądzę o podążaniu za tatuażową modą. Nawet nigdzie nie napisałem, że wszyscy robiący sobie tatuaże to debile podążający za modą, ale Ty w taki właśnie sposób to zrozumiałaś. Nie napisałem też nic o kobietach. Ja piszę o zjawisku, a Ty o swoich uczuciach. I kto tu żyje w urojonym świecie?
  • Odpowiedz
@mlodir naucz się czytać najpierw, bo naprawdę nie ma sensu tłumaczyć komuś jak dziecku słowo po słowie
komentowałam nie tylko twoje dyrdymały, ale też innych w tym wątku.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lolenson1888
te Grażyny wtedy miały 25-30 lat. Niestety w tamtym czasach głównie tatulowala się patola a ta nie prowadzi higienicznego trybu życia i w wieku czterdziestu kilku lat wygląda o naście więcej.
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: moda z zachodu, w niemczech wiekszosc wytatuowanych ludzi to 50-60 czyli ci ktorzy w latach 90 biegali po rejwach, rozmyte tribale i inne smoki na siwych dziadkach to tutaj norma w wiekszych miastach (no moze poza monachium)
  • Odpowiedz
Mnie zaciekawił fakt, że z moich obserwacji znacznie częściej i gęściej dziaraja się mlode dziewczyny niż młodzi faceci. Ciekawe z czego to wynika. Jakas potrzeba manifestacji niezależności czy coś?


@sierramikebravo: Ja to sobie tłumaczę tak, że przeciętny facet za dzieciaka nabazgrał się tyle ch_jów w zeszytach, że potem już mu się nie chce bawić w ozdabianie czegokolwiek rysunkami
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: winni są jutuberzy grający karta kotrojesynosc tatuażu. Zrobiliśmy „TATUAŻ” „Zostaje na zawsze” przeminie przez milionowe widownię i całe lata, oraz przez to ze drwale i alternetywko hipsterzy z robili grunt pod tatuaże i było dość doświadczonych studiów-tatuażu by dało rade robic je bez lipy i masz odpowiedz
  • Odpowiedz