Wpis z mikrobloga

Jakieś dwa razy opłaciłem pocztę o2 dla wyłączenia reklam, bo jako jedyni mieli wolną kompilację imienia i nazwiska, potrzebowałem do celów służbowych. Można było na rok wydać 11zł i mieć spokój oś mailingow spamowych. Przyszedł czas odnowienia i cena 69zł

Chyba ich pop…..liło xd

#o2 #mail #oswiadczeniezdupy #wp #oswiadczenie
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@PoProstuOn Dlatego - chcąc nadal korzystać z z adresu e-mail w o2 - zdecydowałem, że lepszym rozwiązaniem będzie posiadanie skrzynki pocztowej gdzie indziej, a jedynie importowanie wiadomości ze skrzynki w o2. Dzięki temu nadal mogę bezpłatnie korzystać ze skrzynki w o2, mogąc skorzystać z lepszej niż w samym o2 filtrację spamu, odfiltrowującej również reklamy od samego o2. I polecam takie rozwiązanie problemu.
  • Odpowiedz
@mp107 mam już adres zastępczy, chodzi bardziej o to, że wiele kont mam założonych na ten adres. Co prawda w niektórych serwisach zmiana adresu to kwestia kliknięcia, ale przy innych bez założenia nowego konta czy pisania do supportu się nie obędzie
  • Odpowiedz
  • 0
@PoProstuOn Dlatego polecam opisane przeze mnie rozwiązanie - w ten sposób można nadal korzystać ze "starych" adresów e-mail, zyskując lepszą filtrację spamu, itp.
  • Odpowiedz
@PoProstuOn: no powaliło ich. Ale pewnie zwalą na inflacje, podwyżkę minimalnej czy rosje xDDDD w życiu 7 dych nie zapłace, 600% podwyzki.
Możesz mi napisać czy też od wczoraj masz inny wygląd czcionki na poczcie o2? Czcionka wieksza i jakaś taka inna.
  • Odpowiedz
@mateos11 jeśli pytasz o wersję webową to nie wiem. Z o2 korzystałem przez apkę Mail na iPhonie. Wczoraj poświęciłem wiekszą część pięknego, słonecznego dnia i przerzucilem wszystkie konta w serwisach i bankach na nowy adres. Mam ich w d. Za jakiś czas konto usunę. Albo zostawię, żeby mogli sobie mailingi powysyłać xd @mp107
  • Odpowiedz
  • 0
@PoProstuOn Chyba nie zrozumieliśmy się. Możesz nadal korzystać ze starego adresu e-mail zyskując funkcjonalność nowej skrzynki z Twoim nowym adresem e-mail. Wystarczy ustawić na nowej skrzynce automatyczny import wiadomości ze starej skrzynki pocztowej (większość skrzynek coś takiego obsługuje) - wtedy wiadomości ze starej skrzynki będą "spływać" do nowej. Czyli będziesz mieć 2w1.

Osobiście odradzam usuwanie adresów e-mail, bo prędzej czy później okaże się, że coś masz jeszcze "podpięte" na stary adres. Możesz
  • Odpowiedz
@mp107 spoko Mirku, zrozumiałem o co Ci chodziło. Ale wkurzyłem się i wszystko zmigrowałem. Masz rację, zawsze mogłem coś pominąć. Adres zostawię w razie czego.
  • Odpowiedz
  • 1
@brednyk Może to zrobić za niego automat, bo liczy się również logowanie po POP3/IMAP. Więc jeśli nie ustawi przekierowania e-maili (nomen omen funkcja płatna przynajmniej w o2) to przy cyklicznym (np. co 15 minut) "zaciąganiu" wiadomości ze skrzynki wykona owe logowanie.
  • Odpowiedz