Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@przeczki Szczerze? Mieszkam w mieście ale mniejszym niż te z dołu. Kiedyś chciałem mieszkać właśnie w jednym z tych wymienionych, ale jakiś czas temu jak przyszło mi w jednym z nich być, odechciało mi się tego na stałe. Parkingi to dramat, ruch na drogach to dramat, wszystko to dramat po za jedną rzeczą. Galerie handlowe to #!$%@? złoto. Chciałbym mieć u siebie chociaż 1 takiego molocha jak wrocłavia, gdzie znajdę wszystko co
@przeczki: miasto wcale nie stanowi o lepszym poziomie zycia, bo wszedzie sa plusy i minusy. Juz nie pierrrrdolcie, ze Krakow czy Warszawa takie piekne do mieszkania.

Zazwyczaj jest tak, ze z wioch jada do Lublina itp. a jak ktos urodzil sie w Lublinie to jedzie do Warszawy.

Na dluzsza mete mniejsze miasto jak Lublin jest o wiele lepsze niz Warszawa czy Krakow.
@przeczki: ja się przeprowadziłem do lublina i mi tu idealnie. Nie za duże, nie za małe miasto, dużo zieleni. Są świeże osiedla gdzie nie ma patologii, bo nie stać ich na mieszkanie tam. Pracuję zdalnie więc mógłbym mieszkać gdzie chcę i tak się składa, że tu chcę. Jedynie wody mogłoby być więcej, jakieś jeziorka itp. a tak to trzeba jechać z 30km.