Wpis z mikrobloga

  • 11
@kureci_paratko:

Kiedyś czytałem, że to piosenka o dziewczynie, która chciała iść na festyn, ale matka nie chciała jej puścić. Ona poszła i tak i tam poznała chłopca z którym się bawiła, a potem uciekli razem.
Jin - @kureci_paratko: 

Kiedyś czytałem, że to piosenka o dziewczynie, która chciała...
  • Odpowiedz
  • 102
@Jin mogli tam napisać cokolwiek. Język fiński został wymyślony żeby nabierać turystów i tak naprawdę nie istnieje. Po prostu Finowie wydają jakieś śmieszne nieskładne dźwięki i naśmiewają się z obcokrajowców że nie potrafią ich zrozumieć xD
  • Odpowiedz
  • 85
@Hrjk:

Moja Niemka mówi to samo o polskim. Że Polacy specjalnie trollują Niemców wydając jakieś szeleszczące dźwięki, a jak nikt nie słyszy to pewnie gadamy normalnie.
  • Odpowiedz
Moja Niemka mówi to samo o polskim. Że Polacy specjalnie trollują Niemców wydając jakieś szeleszczące dźwięki, a jak nikt nie słyszy to pewnie gadamy normalnie.


@Jin: sami brzmia jak szczekajacy owczarek
  • Odpowiedz
@Mamercus_Geta:

Ale w sumie to chyba jeszcze jakaś była i też chyba ze szczurami, chociaż mogę się mylić, tam piski były tak:

Miał,
Miał-miał-miał
miał
miał-miał
miał-miał - ten szybciej niż ten wyżej xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Aroneu:

Odkryłem jaka polska wymowa jest trudna jak mi się syn urodził. Pierwsze słowa: Baum, gelb, Kita... a po polsku drzewo, żółty, żłobek/przedszkole.
Ale walczę bo chcę, żeby mógł w przyszłości trollować swoich krajan.
  • Odpowiedz
sami brzmia jak szczekajacy owczarek


@qusqui21: znalazlem nawet filmik, gdzie gosciu tlumaczy czemu szczekaja jak owczarek. Ale po niemiecku tlumaczy (nacisk w jezyku na druga gloske, czy cos w ten desen wedlug redita)
qusqui21 - >sami brzmia jak szczekajacy owczarek

@qusqui21: znalazlem nawet filmik, ...
  • Odpowiedz