Wpis z mikrobloga

Rowerzysta trafiony i zatopiony! :D

Szkoda że to nie @reddin, ale wszystkiego mieć nie można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Babka wjechała mi w lusterko gdy stałem w korku. Standardowe zachowanie spanikowanej babki czyli nie dogadamy się, bo nie, bo czym zaczęła uciekać. Jako że naoglądałem się zachowań @reddin to czułem, że może zacząć spierniczać.

Nie pomyliłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście szybko ogarnąłem sytuację i zatrzymałem babeczkę jak odjeżdżała.

Policja przyjechała, spisała co miała i wlepiła śliczny 550zł mandat. Jak ja jestem z siebie dumny, że wyciągnąłem pełne konsekwencje od typowego przedstawiciela pedalarstwa rowerowego (nie mylić z rowerzystami). Niestety babeczka nie przyjęła mandatu, więc sprawa pójdzie do sądu i zapłaci jeszcze więcej, a ja będę musiał się raz pofatygować na przesłuchanie, ale będzie warto :D

Powiecie, że to chore, że wzywałem policję do takiej pierdoły i macie racje. Tylko że z babeczką nie było kontaktu logicznego i zamiast się dogadać (np że wpłaci mi kaucję a ja oddam jej hajs jesli wypożyczalnia oleje sprawe) to zaczęła uciekać i nie chciała podać swoich danych.

Mam auto z panka i na aucie sa mniejsze rysy na plastikach niż ta poniżej, ale wszystkie są odnotowane w systemie. Tylko w panku spotkałem się z tak bezsensownym czepianiem się wszystkiego, więc nie chciałem ryzykować. W swoim to bym to olał albo poprosił o whisky z colą na wieczór

Dlaczego mam auto zastępcze? To będzie w odcinku drugim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #rower #pedalarze
Pobierz cwlmod - Rowerzysta trafiony i zatopiony! :D 

Szkoda że to nie @reddin, ale wszystki...
źródło: IMG_7725 kopia
  • 55
i chciałem załatwić to jak najbardziej bezboleśnie. To w końcu był jej głupi błąd (do czasu ucieczki), a nie jakies hamstwo drogowe


@cwlmod: no dokladnie. Jak widze, ze ktos sie chce dogadac to na luzaku. Typ mi kiedys cofal bo ktos przed nim cofal i walnal mi hakiem w tablice rejestracyjna. Przeprosil, spytal czy stowka moze byc. Ja mowie, ze luz, kazdy z nas odjechal dalej na wycieczke :D. Mozna? Mozna.
Gratuluję opanowania. Chciałbym zobaczyć kompozycję twojej twarzy gdy pijak zabije ci żonę. Rozumiem, że będzie ci obojętne czy trafi do kicia czy nie, więc nawet nie będziesz wzywał policji xD


@cwlmod: czyli mówisz, że ta baba rowerem chciała Cie zabić? xDDD

złapałeś babę - super, spoko
ale ta cała otoczka wokół tej informacji pokazuje, że masz niestety jakieś problemy ze sobą xD

XDDDD, a co? Ma się smucić?


@pieknylowca: wiesz,
czyli mówisz, że ta baba rowerem chciała Cie zabić? xDDD


@Kolarzino: Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale ta cała otoczka wokół tej informacji pokazuje, że masz niestety jakieś problemy ze sobą xD

Jak na razie to pokazujesz że ty masz problemy ze sobą. Szczególnie po tym zdaniu xD

chodzić po mieście i każdemu z kapiącą śliną i otwartym rozporkiem o tym opowiadać

xD

To widocznie ty tak
Brawo! Wspaniale jej #!$%@?łeś. Bezkompromisowo i po męsku - miejmy nadzieję, że nie zarabia za dużo i teraz siedzi i płacze. Opowiuedz mamie, będzie dumna, że nie dajesz sobie grać na nosie jak te lewackie #!$%@?, które by ją jeszcze uspokajało i nonszalancko zapewniało, że nic się nie stało i puściło bez konsekwencji. Trzeba tępić to rozpasanie
Miałem podobnie z Panią rowerzystką. Oboje jechaliśmy na rowerach, ale w przeciwne strony. I pani nagle skręt w lewo do przejścia dla pieszych. I pretensje do mnie, że to ja za szybko jechałem. Nic do niej nie docierało, ciągle "jechał Pan za szybko". Dopiero przyjazd Policji i mandat 300 złotych (dobrych kilka lat temu) ją przywrócił do myślenia. Baba w ryk, skąd ona weźmie tyle pieniędzy. Ja jeszcze przy Policji starałem się
, tylko to jak sie z tego cieszysz i jaką masz dziką satysfakcję. zupełnie jak jakiś przegryw któremu raz udało sie wygrać. napędzany złymi emocjami daleko nie zajedziesz.


@Nester86: jak złapiesz złodzieja to też się cieszysz. W tym momencie złapał kobietę łamiącą prawo, która zapewne już wiele razy uciekała przed odpowiedzialnością.

@cwlmod jak najbardziej ma prawo się cieszyć. Doprowadził do sprawiedliwości i gratsy

P.S
To twój komentarz w stosunku do OP