Wpis z mikrobloga

Rowerzysta trafiony i zatopiony! :D

Szkoda że to nie @reddin, ale wszystkiego mieć nie można ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Babka wjechała mi w lusterko gdy stałem w korku. Standardowe zachowanie spanikowanej babki czyli nie dogadamy się, bo nie, bo czym zaczęła uciekać. Jako że naoglądałem się zachowań @reddin to czułem, że może zacząć spierniczać.

Nie pomyliłem się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście szybko ogarnąłem sytuację i zatrzymałem babeczkę jak odjeżdżała.

Policja przyjechała, spisała co miała i wlepiła śliczny 550zł mandat. Jak ja jestem z siebie dumny, że wyciągnąłem pełne konsekwencje od typowego przedstawiciela pedalarstwa rowerowego (nie mylić z rowerzystami). Niestety babeczka nie przyjęła mandatu, więc sprawa pójdzie do sądu i zapłaci jeszcze więcej, a ja będę musiał się raz pofatygować na przesłuchanie, ale będzie warto :D

Powiecie, że to chore, że wzywałem policję do takiej pierdoły i macie racje. Tylko że z babeczką nie było kontaktu logicznego i zamiast się dogadać (np że wpłaci mi kaucję a ja oddam jej hajs jesli wypożyczalnia oleje sprawe) to zaczęła uciekać i nie chciała podać swoich danych.

Mam auto z panka i na aucie sa mniejsze rysy na plastikach niż ta poniżej, ale wszystkie są odnotowane w systemie. Tylko w panku spotkałem się z tak bezsensownym czepianiem się wszystkiego, więc nie chciałem ryzykować. W swoim to bym to olał albo poprosił o whisky z colą na wieczór

Dlaczego mam auto zastępcze? To będzie w odcinku drugim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #rower #pedalarze
cwlmod - Rowerzysta trafiony i zatopiony! :D 

Szkoda że to nie @reddin, ale wszystki...

źródło: IMG_7725 kopia

Pobierz
  • 55
@cwlmod: jak zniszczyła i chciała uciekać, to bardzo dobra reakcja z Twojej strony. Sam mam szosę, ale niektórzy jeżdżą jak #!$%@? i nie szanują innych użytkowników dróg, a czerwone światło traktują jak ozdobę.
@Nester86

@cwlmod to że poinformowałeś służby nie jest chore, tylko to jak sie z tego cieszysz i jaką masz dziką satysfakcję. zupełnie jak jakiś przegryw któremu raz udało sie wygrać. napędzany złymi emocjami daleko nie zajedziesz.


podpisuję się pod tym rękami i nogami. Najgorsze że nie jest to odosobniony przypadek. Postąpiłeś zgodnie z prawem i kogoś kto wyrządził Ci szkody materialne nie ominęła kara? Spoko, tak powinno być. Tylko na uj przy
Niestety babeczka nie przyjęła mandatu


@cwlmod: kurde, jak to nie jest bait to nie ma nadziei w tym narodzie. Baba zahaczyła stojący pojazd i nie przyjęła mandatu? Bo co? Jakiś argument podała policjantowi? Czy to ta co zna prawników w rodzinie, bo ciotka z 4 linii pracuje w sądzie jako sprzątaczka i ma znajomości? WTF? :D
  • 1
@Oude_Geuze: Nie mam pojęcia. Nie slyszalem rozmowy i to nie jest bait, niestety.

Zmarnowała mi i policji ponad 2 godziny, a teraz jeszcze bedzie marnować cza sądy. Żenada.

Jedyne podejrzenie uzasadnienia jej akcji jakie mam, to to że jak ja złapałem za rower to sie zaczela tracic równowagę i sie przewróciła. Od razu podbiegli do niej jacyś dwaj zagraniczni goście i zaczęli krzyczeć „what are your doing? Thats assault bro” i
swoją drogą - co zrobić w sytuacji, gdzie wjedzie w nas rowerem jakiś koks? gonić go i klepać na siłę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TheGreatest: i tu zaczyna się dyskusja o obowiązkowym OC dla rowerzystów. Kobitę albo jakiegoś szczypiora możesz zatrzymać "siłą", a jak trafi się jakiś koks pieniacz to jeszcze #!$%@? dostaniesz albo kopa w karoserię i jeszcze więcej roboty z autem cię czeka. Pisze jako