Wpis z mikrobloga

O jezu jak zgniłem.

Dzisiaj moi starzy wezwali do domu brata, który robi "kariere" w big 3. Brateł przyjechał swoim SUVem Volvo i wlazł do domu. W domu siedzieli starzy, siostra, jej Seba i ich guwniak. Siostra płacz no i brat pyta po #!$%@? go w tygodniu ściągają do domu. Stary Janusz zaczyna opowieść, że młody guwniak jest prawie szkieletem i trzeba bombe a NFZ nie pokryje i za cykl trzeba 16,5k CBL zapłacić xD
Stary mówi Piotrkowi, że ma na SAA a na odblok Piter musiałby dać xD
Brat na to

- nie mam

Stary jak to nie masz, przecież spłaciłeś auto w czerwcu więc musisz mieć. Siostra i jej Seba patrzyli na brata, jak na największego zbrodniarza. A on na to

- Zamówiłem monolift i nie mam.

Na co stary z ryjem, że jaki monolift, przecież chodzi do sieciówki

- Monolift do iso holdów

Stary na to, że no ale ile taki rack, ze trzy, cztery tysiące, na co Piter mu mówi, że prawie siedemnaście, bo custom od Szefu xD
Stary #!$%@?ł szklankę z napojem o ścianę i wydzierał się, że mój brat jest #!$%@? i że go zawiódł bo niby dorosły na odpowiedzialnym stanowisku a sprzęt to trzymania kupuje. Stary jeszcze pytał, czy może ze złota ten rack, że taki drogi xD
Brat tylko stwierdził, że to nie jego sprawa, że guwniak ma problemy zdrowotne i nie zamierza mu fundować cyklu, bo to i tak zła inwestycja, patrząc na jego rodziców, bo moja siostra ledwo z barem siada a jej Seba bez szkoły to 2 paki jedynie na stojaku widział i za #!$%@? mu nie spłacą a on nie zamierza jako elitelifter fundować guwniakowi oka XD

Stary kazał mu #!$%@?ć i powiedział, że w święta może się nie pokazywać, na co Piotrek stwierdził, że w święta i tak siedzi w biurze, bo do stycznia przygotowuje się do zawodów xD

#!$%@? mój brat to chłód niczym Clint Eastwood i dobrze tak mojej głupiej siostrze, bo puściła się z patusem suchoklatesem i teraz guwnogeny przeszły na jej małego Natana xD

ja sam się nie odzywałem, bo jestem naturalem na utrzymaniu starych i nie chciałem podpaść

#silownia #mikrokoksy #pasta
SMITH - O jezu jak zgniłem.

Dzisiaj moi starzy wezwali do domu brata, który robi "ka...

źródło: 07825b010fee59bbc5e691af4b94bbc08d1c6200c663ae4bb784658643b58fab

Pobierz
  • 7