Wpis z mikrobloga

Najciekawszy moment reportażu to i tak chyba info, że JKM - dzieciorób - zatrudnił jako asystentów w Europarlamencie jakichś lapsów od siebie - innych dzieciorobów - żeby mogli z tej podłej UE pobierać po 100 tysi na rok na bombelki xD Nie wiedziałem o tym, ale w sumie zero zdziwienia xD

Ludzie, kogo wy popieracie. Autorzy reportażu pokazali tylko wierzchołek góry lodowej hipokryzji tej ekipy.

Nie było chyba po 1989 partii, która tak jawnie kpiłaby sobie z intelektu swoich wyborców. PiS i Platforma to przy nich amatorzy.

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazlewactwa #polityka
  • 57
Przeciez ty nie mozesz spac od czasow wystapien mlodziezowki KNP w 'mlodziez kontra'. Niemyslales zeby leczyc sie z tego?


@controll: Z czego? Z korwinizmów? Wyleczyłem się zanim skończyłem 17 lat. Wystarczyło obejrzeć kilka kompromitacji korwinistów w programach u Gozdyry. Mój faworyt to chyba Berkowicz vs. Rozenek - odcinek o spadającym suficie na głowę Berkowicza, przyłapanego na gorącym uczynku na zakłamywaniu statystyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tywin_Lannister: jest takie powiedzenie po owocach ich poznacie.

Owoce prac po i pisu już znamy. Jak poznamy się na owocach rządów konfy to poszukamy nowej partii. Przyznaj się na kogo będziesz głosować albo żeś troll.