Wpis z mikrobloga

Najciekawszy moment reportażu to i tak chyba info, że JKM - dzieciorób - zatrudnił jako asystentów w Europarlamencie jakichś lapsów od siebie - innych dzieciorobów - żeby mogli z tej podłej UE pobierać po 100 tysi na rok na bombelki xD Nie wiedziałem o tym, ale w sumie zero zdziwienia xD

Ludzie, kogo wy popieracie. Autorzy reportażu pokazali tylko wierzchołek góry lodowej hipokryzji tej ekipy.

Nie było chyba po 1989 partii, która tak jawnie kpiłaby sobie z intelektu swoich wyborców. PiS i Platforma to przy nich amatorzy.

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazlewactwa #polityka
  • 57
@Tywin_Lannister: Ale co jest w tym dziwnego? JKM nieraz mówił w jednej wypowiedzi, że jest przeciwnikiem socjalu ale jak np. Unia coś daje za darmo to trzeba brać bo czemu nie? Jak nie weźmie on to weźmie ktoś inny.

Ja też był zlikwidował cały socjal ale jakby mi ktoś zaproponował 100k zapomogi rocznie to byłbym debilem jakbym nie wziął w imie zasady. Szczególnie ze ta kwota pochodzi miedzy innymi z podatkow
@Tywin_Lannister: ja od siebie moge dodac ze dawno temu (10+ lat) gdy bylem mlodszy i glupszy, rowniez wierzylem w JKM. Oczarowany historyjkami o paroweczkach i tym ze aby dac komus 100zl to trzeba wydac 150zl, chlonalem wszystkie rewelacje.

Oczywiscie dzis sie z tego smieje, jak moglem byc takim kretynem :)
Najciekawszy moment reportażu to i tak chyba info, że JKM - dzieciorób - zatrudnił jako asystentów w Europarlamencie jakichś lapsów od siebie - innych dzieciorobów - żeby mogli z tej podłej UE pobierać po 100 tysi na rok na bombelki xD Nie wiedziałem o tym, ale w sumie zero zdziwienia xD


@Tywin_Lannister: Złamał prawo? Jeśli tak to ukarać, jeśli nie to masz pretensje do JKM że wykorzystuje durny socjal? xDDD
- żeby mogli z tej podłej UE pobierać po 100 tysi na rok na bombelki xD


@Tywin_Lannister: przecież na tym polega paradoks, że on nie mówi żeby socjalu nie brać, jak dają to trzeba system wykorzystywać jak się da. Tak samo Mentzen mówił ze pobiera 500+. Jak się nie pobiera socjalu, a mozna, to traci się przewagi nad tymi co pobierają. To system trzeba zmienić, by nie miał nikt. Żadnej hipokryzji
Z czego? Z korwinizmów? Wyleczyłem się zanim skończyłem 17 lat. Wystarczyło obejrzeć kilka kompromitacji korwinistów w programach u Gozdyry. Mój faworyt to chyba Berkowicz vs. Rozenek - odcinek o spadającym suficie na głowę Berkowicza, przyłapanego na gorącym uczynku na zakłamywaniu statystyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tywin_Lannister: Potwierdza się moja teza, że "exkuce" to ludzie, którzy całe życie żyją w jakiejś bańce i to najlepiej skrajnej. Wy siedzieliście
Jezu, że niektórzy naprawdę w to wierzą. W sensie to tylko pokazuje że niektórzy z was mają góra 17 lat i nie pamiętają choćby KNP/Korwin który w sondażach miewał już nawet 11-13%. Faktem jest ze konfa ma teraz solidniejsze podstawy ale liczenie na cokolwiek powyżej 10% XD


@peetee: @XpedobearX W poprzednich wyborach średnia sondażowa zaniżała rzeczywiste poparcie Konfederacji, średnia sondażowa wynosiła 4% a wynik w wyborach 6.81%. Pojedyncze sondaże o których
więc prawdopodobnie realne poparcie oscyluje w okolicach 15-16%, jeżeli nie poprawili próby statystycznej dla Konfy.


@wAr1948: Bierzesz na poprawkę odklejki Korwinowe, oraz to jak uwielbia #!$%@?ć kocopoły, gdy idzie zbyt dobrze? xD Czy ta średnia sondażowa zawiera blamaż Mentzena w debacie RMF?
Jezu, że niektórzy naprawdę w to wierzą. W sensie to tylko pokazuje że niektórzy z was mają góra 17 lat i nie pamiętają choćby KNP/Korwin który w sondażach miewał już nawet 11-13%. Faktem jest ze konfa ma teraz solidniejsze podstawy ale liczenie na cokolwiek powyżej 10% XD

@peetee: ale to już nie KNP czy Nowa Nadzieja. Nie ma co tego porównywać z Konfederacją, w której Korwin nie jest już główną postacią,