Wpis z mikrobloga

Niewątpliwie Konfederacji brakuje sporo do ideał, rok temu nawet nie byłem pewien czy na nich zaglosuje. Ale jak przypomnę sobie ile lewary i neuropki włożyły wysilku w szczucie i manipulowanie, ile wpisów wysrali przez ten czas, ile zwoływań do znalezisk, oraz teraz jak widzę ich panikę i agresję z powodu świetnych wyników Konfederacji to wiem już na kogo zagłosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma nic lepszego niż widok wpisów spanikowanego lewaka o poranku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #polityka
Pobierz Ktoretojuz_konto - Niewątpliwie Konfederacji brakuje sporo do ideał, rok temu nawet n...
źródło: IMG_3490
  • 65
@mwmichal: Brawo, właśnie się dowiedziałeś jak działa polska polityka i na podstawie czego działają grupy wyborców, którym mogą co najwyżej "mniej zabrać" i to ich przekona.

Jakby "lewaki" krzyczały, że nie wolno was gazować w komorach


Fejk, jeśli ktoś by "nas" chciał dzisiaj gazować w komorach, to byłyby to właśnie jak to określiłeś "lewaki". Jak to szło? "Biały heteronormatywny ochrzczony Polak szkodzi planecie".

to byście głosowali na NSDAP


Bambo prośba, może
Partia skrajnie prawicowa miałaby nie interesować się światopoglądem?


@Kalifornix: No czyli Konfiarze to takie same załgane świnie jak wszyscy pozostali, które obiecywały że będą inne niż inne świnie, tylko okazały się jeszcze bardziej załgane i dodatkowo zwykłymi nierobami. To jak mam wybierać między jednymi a drugimi świniami, to wolę wybrać takie które nie są faszystowskie. I nie rób z mordy cholewy, że nie faszyzują, bo sam ich przed chwilą nazwałeś skrajną
Nie ma nic lepszego niż widok wpisów spanikowanego lewaka o poranku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ktore_to_juz_konto: zupełnie tak samo jak lewacy panikowali gdy okazało się że PiS zaczyna wygrywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Khaine: Jak nie chcesz wybierać partii faszystowskich (poważny zarzut który zamieniliście w przeruchany mem) to sugeruję trzymać się z daleka od Lewicy, bo to według Lewicy państwo powinno być jak najsilniejsze, powinno móc kontrolować jak najwięcej. Widzę, ze używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz, więc sugeruję douczyć się czym był faszyzm, najlepiej z definicji i głównego hasła przewodniego faszystów, w skrócie "nic poza państwem". Dwie wskazówki dla ciebie, pewnie #!$%@? to
Chyba jesteś, bo nikt normalny już nie używa "argumentum wyrastanum"


@Ktore_to_juz_konto: akurat sam wyrosłem z tych kretynizmów korwina jakieś ~10 lat temu xD

i głosować na po czy lewicę


@Ktore_to_juz_konto: elegancko odkryte karty. PiS #!$%@?ł kraj na niespotykaną dotąd skalę, a ty i tak o PO xD

Wy się nie boicie koalicji z PiSem. Wy jej chcecie xD
@Ogau: ty serio jesteś jakiś opóźniony. Pisze o po i lewicy bo na kogos trzeba głosować skoro nie na konfedracje - ślepy jesteś?

Poza tym jak to pis #!$%@?ł kraj? Z tym stwierdzeniem to masz jakieś urojenja bo idealnie nie jest ale kraj #!$%@? nie jest. Natomiast wszystko co złe zostalo wprowadzone wspolnie z lewica i po (lockdown, nowe podatki, 500+, 800+, 13tki, 14tki)

A ja wyrosłem z lewicowych koncepcji jak