Wpis z mikrobloga

Niewątpliwie Konfederacji brakuje sporo do ideał, rok temu nawet nie byłem pewien czy na nich zaglosuje. Ale jak przypomnę sobie ile lewary i neuropki włożyły wysilku w szczucie i manipulowanie, ile wpisów wysrali przez ten czas, ile zwoływań do znalezisk, oraz teraz jak widzę ich panikę i agresję z powodu świetnych wyników Konfederacji to wiem już na kogo zagłosuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma nic lepszego niż widok wpisów spanikowanego lewaka o poranku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja #polityka
Pobierz
źródło: IMG_3490
  • 65
@mwmichal: To nie są niestety żarty. To jest to, co wy robicie od ponad 20 lat. "To nie my som faszysty, to oni som". mówicie, zachowując się jak czystej krwi faszyści, od kiedy ja zacząłem się jako nastolatek interesować polityką prawie 20 lat temu. Rzygam waszą retoryką, a jeśli nawet ja zdecydowałem się olać to co robią Korwin i Braun (a Rosją po 24.02.2022 będę już chyba zawsze gardził), podczas gdy
@Ktore_to_juz_konto nie ma to jak wycierać sobie gebe osoby której była relacja na zaprzysiężenie Trumpa... Najgorszego prezydenta USA w historii. No ale jak płacz lewaków (mimo iż pewnie nie znasz ani jednej osoby o takich poglądach, nawet nie wiesz co chce osiągnąć lewica swoimi poglądami) dla ciebie to cel życia no to cóż. Życzyć trzeba powodzenia. Jakiś kraj w Europie musi być na dnie i Polska takim będzie elo
@Ktore_to_juz_konto: Dokładnie. Wszystko to, co zajadle zwalczasz jedynie się umacnia pod wpływem Twojej działalności. Marsz Niepodległości do dziś byłby nic nie znaczącym pochodem garstki ONR-owców, gdybym w 2010 r. nie zwołano przeciwko niemu wielkiej lewackiej koalicji. Tak samo Antifa, tam gdzie jest najmocniejsza (Niemcy) tam najmocniejszy jest neonazizm, który ostatecznie cywilizuje się, łagodzi swoją retorykę i wchodzi do parlamentu jako trzecia siła. Czy tego chcesz, czy nie, tak to właśnie działa.
@enron: a co się zmieni jak wygra po/lewica? Przecież lewica ma z pisem 100% zgodność, a PO 90% w głosowaniach nad ustawami gospodarczymi.


@Ktore_to_juz_konto: jeśli nie widzisz, czym się różnią rządy PiSu od poprzednich, to najwyraźniej masz problem z postrzeganiem rzeczywistości. Kradzież na niespotykaną skalę, wszystko co robią służy PRZEDE WSZYSTKIM kradzieży pieniędzy z budżetu i przy okazji czasami wykonają jakąś inwestycję. To, czy PO ma podobne postulaty do PiS