Wpis z mikrobloga

#poznan #krakow #przemyslenia

Wypadek w krk i ali agca z poznania pokazują ile jest warte zwykłego szarego mężczyzny w polsza stanie - NIC.
Patryczek z wypadku wychwalany i broniony przez juleczki tylko dlatego, że był bananem i synem szlaufa z tv a winą obarcza się przechodnia, jakiegoś zwyklego mirasa, który wracał sobie z rynku.

W Poznaniu, współczuje się lasce, mimo że to jej narzeczony leży zimny obok a ona jeszcze w sierpniu będzie z nowym gościem siedzieć w tej samej kawiarnii. Jesteś zwykłym szarym facetem to jesteś albo niewidzialny albo zawsze zwala się na ciebie wine. Clown world
Sharpovel - #poznan #krakow #przemyslenia 

Wypadek w krk i ali agca z poznania pokaz...

źródło: pepe smutny śpi

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 11
@Sharpovel w sumie to widziałem tylko jeden komentarz kobiety (tej jego koleżanki) który by go bronił. Zdecydowanie więcej widziałem drogowych furiatow którzy go bronią, ale może ogladamy inne media.
  • Odpowiedz
@Sharpovel: Dobrze, że przynajmniej ty masz dobre serce i ze zrozumieniem podchodzisz do cierpienia ludzi, którzy na żywo widzieli jak ktoś im narzeczonego zastrzelił, a nie masz w dupie uczucia innych.

ona jeszcze w sierpniu będzie z nowym gościem siedzieć w tej samej kawiarnii.
  • Odpowiedz
mimo że to jej narzeczony leży zimny obok a ona jeszcze w sierpniu będzie z nowym gościem siedzieć w tej samej kawiarnii


@Sharpovel: Chłopie, nie chcę Ci zbytnio martwić, ale masz jakieś urojenia. Ja tu widzę mocno przedawkowany Wykop. Sugeruję zmniejszyć dawkę, co najmniej o połowę. Oprócz tego może jakaś sesja u psychologa? Świat wcale nie wygląda tak jak jest przedstawiane na Wykopie. Lubicie strasznie zero-jedynkowo charakteryzować sytuacje. Już wyrok wydany.
  • Odpowiedz