Wpis z mikrobloga

Wypopki, twierdzicie że Blackrock rządzi światem. Od #!$%@? znalezisk było o tym i żodyn z was nie zaprzeczał.

Uwaga. Jest nowa agenda - Bitcoin przyszłością finansów! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli rząd światowy pakuje się po same kukle w Bitcoina i go promuje, to nie ma wyjścia i Bitcoin #!$%@? tak mocno że #!$%@? kopułę nad dyskiem.

Nie ma #!$%@? foliarze, nie macie wyjścia. Twierdzenie że Blackrock kontroluje świat jest jednoznaczne że Bitcoin jest przyszłością i ma gwarantowany sukces. I co teraz foliarze? Musicie to przyznać. Baaaa, powinniście się pakować w BTC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy Larry ze Clausem i innymi będą zniewalać ludzkość, nie musicie biernie czekać. Pakuj się w BTC zarob na wielkim resecie, fołacz do elity rządzącej światem! Blackrock safu...

Myślę też że warto shortować wszystkie firmy przetwórstwa mięsnego. Przecież jak zakażą wam mięsa do 2030 i zmusza do żarcia robaków, to wszystkie zbankrutują ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wyjdź z przegrywu. Zarabiaj na agendzie i sraj na klasę średnią razem z elitami!

#bitcoin #kryptowaluty #foliarze #konfederacja #gielda #teoriespiskowe #agenda2030 #wef #globalneocieplenie #blackrock #ufo
fiatlecidozera - Wypopki, twierdzicie że Blackrock rządzi światem. Od #!$%@? znalezis...
  • 21
  • Odpowiedz
@fiatlecidozera: ten cały bigtojn zielonko to jest piramida finansowa i jak sobie nagle jego twórca wydrukuje miliard bigtojnów to runie do zera i spadaj z tagu konfederacja bo my tutaj rozmawiamy o wolnosci i z tagu ufo bo tutaj rozmawiamy o antygrawitacji a globalne ocieplenie jest dobre dla klimatu
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: "most powerfull man in the world" pompuje Bitcoina.

Musicie się zgodzić z tym że Bitcoin osiągnie sukces, albo że jesteś tępymi foliarzami #!$%@? idiotyczne bzdury i żadne elity was nie chcą zniewolić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
fiatlecidozera - @SmugglerFan: "most powerfull man in the world" pompuje Bitcoina. 

...
  • Odpowiedz
@fiatlecidozera: ?? blackrockowi wplacam regularnie na ich ishares etf sledzacy rynek amerykanski + mam troche w emerging markets. nie potrzebuje zadnych etfow bitcoinow bo krypto to scam. nie wiem co ty #!$%@? tu w ogole
  • Odpowiedz