Wpis z mikrobloga

Ehh zazdroszczę koleżankom z pracy, że mogą w taką pogodę założyć sobie sukienkę czy spódniczkę, a ty lataj i top się we własnym pocie w długich spodniach. Potem nic dziwnego, że każą przykręcić klimatyzację, a Aneta kaszle skoro mogą zakładać takie ładne, przewiewne ubrania. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #modameska #modadamska #pracbaza
  • 68
  • Odpowiedz
@Piesel-9: Ogólnie jeśli chodzi o kwestię ubioru przedstawicielki płci pięknej mają znacznie lepiej pod tym względem na każdej płaszczyźnie praktycznie. Chociażby wystarczy wejść do sklepu z ubraniami jakiegokolwiek i popatrzeć w jaki sposób wyglądają działy męskie sposób jaki wyglądają działy damskie. Do tego będąc kobietą możesz założyć praktycznie cokolwiek chodzić obecnie pół nago po mieście i nikt ci nie ma prawa nikt powiedzieć a wystarczy sobie przypomnieć jaka kila lat temu
  • Odpowiedz
@Piesel-9: A nie możesz przyjść w krótkich? Pracuję w korpo i kiedy raz na tydzień każą nam przychodzić do biura to postanowiłem przyjść w końcu w krótkich. Spodziewałem się reprymendy ze stronu managementu. Nikt nic nie mówil. No i nie byłem sam w krótkich w biurze.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404 to fakt, chociaż sporo chłopów z gołymi klatami pomyka ;)

@Broximon: no niby fakt, muszę się przełamać, teraz to nawet do sukienki czy spódniczki zakładają buty sportowe, więc przynajmniej tu nie będzie problemu ;)

@TrissMerigold no to widzę kumulacja :D

@Maly_Jasio mówią, że nie wypada :/

@longstar @rexxaris jest to jakaś opcja ;)

@biskup2k no tak, ale taki "strajk" ma sens jeśli większa grupa się zgada. Chociaż ostatnio bodajże linie
  • Odpowiedz