Wpis z mikrobloga

@NieBendePrasowac:

afera była pewnie o to, że kobiety są gorzej traktowane

1. Próbujesz mnie zdyskredytować a nie masz nawet pojęcia o czym piszesz, ale będę na tyle miły i wyjaśnię tę kwestię. Otóż nie, afera dotyczyła tego iż protoplastki julek z twittera urażał widok mężczyzn bez t-shirtów bo fujka, już nawet nie pisząc o tym iż swojego czasu robiono nagonkę na mężczyzn którzy chcą koszulkach bez rękawów, ale nie są wysportowani
@siurasek: Możesz zamiast pisać, że kobiety mają gorzej bo nie mają kieszeni zastanów się dlaczego tak jest. Jak #rozowepaski kupują takie spodnie żeby były modne nie funkcjonale to później tak jest najpierw były legginsy przez 8 lat chyba a teraz jakieś oszczane paraszuty i o jezu bo ja nie mam kieszeni a jak mają cargo z kieszeniami na przykład to i tak wszystko do torebki jest chowane najczęściej.
w jaki sposób wyglądają działy męskie sposób jaki wyglądają działy damskie.


@Cztero0404: każde ubranie może być męskie albo damskie jeśli ludzie przestaną być takimi cziepialskimi ch*jami xD co nam do tego co kto nosi?
@ananasowy:

każde ubranie może być męskie albo damskie

Nie femboyu, każde ubranie nie może być damskie lub męskie. Chociażby dla tego, że jako płeć męska i żeńska różnimy się naszymi ciałami to co jest dobre na kobiety nie będzie dobre na mężczyzn no chyba, że nie wiem zakładasz damskie majtki i ci ch..a zakrywa lub masz miseczkę C i potrzebujesz stanika.
@Piesel-9: Założyłbym jasny bawełniany garnitur. Mam ten problem że strasznie się pocę, zwłaszcza leje mi sie mocno po dupie że wyglądałbym jakbym się zeszczał. Szybko by mnie odesłali do domu albo do lekarza xD
Chociażby dla tego, że jako płeć męska i żeńska różnimy się naszymi ciałami to co jest dobre na kobiety nie będzie dobre na mężczyzn


@Cztero0404: XDDDDDDDDD

klasyka - ja z tobą się nie chcę wdawać w dyskusję, więc możesz s*******lać, ale piszę to dla postronnych czytających - zwróćcie uwagę jak śmieszni są niektórzy ludzie - mnóstwo ludzi tak wyolbrzymia różnice pomiędzy samicami i samcami homo sapiens jakby to były biologicznie dwa
@ananasowy: Jeśli chcesz wdawać się ze mną w dyskusję to po cholerę w ogóle na mój komentarz odpowiadasz chłopie, srających nie czytających po prostu ci ktoś odpowiedział i nie byłeś na to przygotowany. Jak uważasz, że między płciami nie ma różnic dużych to będąc mężczyzną zacznij mieć okres i spróbuj dziecko urodzić. Tak kobiety nie nadają się do niektórych rzeczy chociażby dla tego jak pracują na magazynie mogą mniej dźwigać. Nie
w bawełnianym garniturze się tym bardziej ugotujesz


@szumowina_wadowicka: oto chodzi, bawełna dobrze chłonie pot ( ͡° ͜ʖ ͡°)

len > wełna > > > bawełna


swoją drogą: w Polsce niestety nie jest to popularne ale w cieplejszych krajach można kupić sporo dobrze wyglądających ubrań z oddychającej lekkiej tkaniny, podobnej do tych z której robione są ubrania dla sportowców.
@Cztero0404: jeśli ktoś jest mężczyzną i uważa się za kobietę to faktycznie jest to problem. Niestety nawet natura jest nieomylna i zdarzają się mutację w chromosomach, masz np. zespół Turnera, gdzie kobiety posiadają tylko jeden chromosom płci X0 albo zespół Klinefeltera XXY, to choroba facetów akurat. I tak, tacy ludzie wymagają leczenia. Natomiast jeśli chłop dla żartu/zakładu czy po prostu założy sukienkę, mimo że czuje się w pełni mężczyzną to ja
Jak pasuje na ciebie rozmiar M z damskiego to chyba jakiś niedożywiony jestes idź do pajacyka może jak ktoś kupi jogurt danone to ciepłą pomidorową dostaniesz


@Cztero0404: właśnie o takich błaznach jak ty mówię (aha, dzięki za przyznanie się do transfobii, fajnie jak śmiecie wynoszą się same). To nie jest tak, że każdy mężczyzna jest trzy razy większy niż kobieta. Zaskoczę cię, ale na większość przeciętnych pod względem wagi mężczyzn będzie
@ananasowy:

właśnie o takich błaznach

Kto się przezywa ten się tak nazywa, jedyną osobą robiącą z siebie błazna w tym momencie jesteś, ale ty sam. Brak rzetelnych argumentów w dyskusji żeby odbić piłeczkę = wyzwiska i agresja tylko wyłącznie potwierdzasz wszystkie negatywne stereotypy o takich odklejeńcach jak ty, poza tym nie pisz o transfobach w momencie kiedy sam nie tolerujesz światopoglądu innym tęczowy nazisto.

Nikt nie mówił o okresie, pajacu

Czyli