Wpis z mikrobloga

@Mura93: dosłownie każde?
co Wy macie z tymi kaszojadami? w domyśle do niego jeszcze ma być miejsce na opiekunkę i teściowa?

kup se tę Cuprę 300 kuni czy Megane RS (ostatnio modne) i będzie OK,
utarło się, że narodziny kaszojada to dobry moment aby zmienić auto i nie wiedzieć dlaczego większość facetów wybiera skrajne januszodupowozy dodające im 20 lat, a najgorzej to już suv, zamiast sobie wymienić furę na coś czym
@Mura93: coś z hakiem i nadwoziem suv/kombi. Ładujesz po dach wszystkie pierdoły, rowery na hak i jazda

@SpalaczBenzyny: chodzi o to aby jechać wygodnie i się nie szczypać lub później godzinę auto pakować bo jednak jak bierzemy wózek i rowerek to się fotelik na rowerek nie zmieści itp. Bierzesz duża budę i się nie pierniczysz. Jak nie masz kasy na wielką bude, fajny silnik i calą resztę to lepiej kupić
Ładujesz po dach wszystkie pierdoły


@trololo55: no to jest właśnie największy problem, ładujesz po sam dach pierdoły których nie potrzebujesz a bierzesz bo masz dużo miejsca,
zgadnijmy kto te wszystkie pierdoły musi nosić z 3 piętra? i z powrotem,
każdy wyjazd to ładowanie gratów "bo się może przyda, jest miejsce",

@modzelem

nie wiem na jakie tam wakacje jedziecie ale takie Magane to kompakt ze średnim bagażnikiem i jak się 2+1 nie
@SpalaczBenzyny: niezły fikoł XD

Poza tym na all inclusive to sobie można lecieć 2-3 razy w roku, jak ktoś bardzo lubi, ale poza tym jeździ się na inne wypady, dłuższe czy krótsze weekendowe. Z walizkami czy torbami nie ma problemu, ale to właśnie te wszystkie dodatkowe nieforemne szpargały powodują, że lepiej mieć dużą budę.
nie wiem na jakie tam wakacje jedziecie ale takie Magane to kompakt ze średnim bagażnikiem i jak się 2+1 nie jest w stanie spakować do niego to chyba wakacje mylimy z przeprowadzką wakacyjną


@SpalaczBenzyny: Yyy masz dziecko? Szczególnie jak są małe dzieci to potrzeba dużego bagażnika. Te wszystkie rzeczy do przebierania i masę zabawek bo focus span dziecka to się w sekundach liczy.

No i wózki są wielkie, a wsadzanie dziecka
Mysle o lexus ux lub używany nx 3-4 letni z gwarancja. W gre wchodzi jeszcze cupra lub mazda cx5. Coś innego w tym budżecie ?


@Mura93:

Pomyślałbym nad Stelvio, jeśli rozważasz suvy albo nad Talismanem kombi, jeśli preferujesz normalne auta.
@Mura93: NIE bierz 3-4 letnich aut jak tu handlarze doradzają xD
Koniec gwarancji i najczęściej pakietów serwisowych, wiec za "dzień dobry" w ASO ci dowalą opłaty, opłaty do opłat i do tego dopłaty od ASO xD. Do tego, jak to "poleasingowy" 3-4 latek to nikt się z nim tam nie cackał, byle interwały zrobić i gitara siema, bo potem i tak zdaje furę, którą kupi taki frajer, co myśli że "HEHE
@Mura93 mam stelvio 2017. 100kkm przyjemności. zepsuło się eeeee... No lusterko kierowcy czasami nie wraca do pierwotnej pozycji po złożeniu. I, eeee... Raz mi się klima zacięła. I to w stelvio z pierwszego roku produkcji więc z kilkoma niedociągnięciami, które poprawiono i jest perfekcja. Na forach też nie ma jakichś szczególnych problemów.
Znajomy kupił już sobie 21 w bieli z czarnymi dodatkami - piękny.
Ogólnie gdybym miał ponownie wybierać to znowu bym