Wpis z mikrobloga

#poznan
wypowiem się bo mogę.

Jak dla mnie to #!$%@? z tą zbiórką, ludzie chcą to wpłacają, nie wiem kto założył ją ale strzelam, że ktoś z otoczenia

Tragedia jest niemała, rzeklbym też, że jest nietypowa (jak często ktoś w Polsce odwala kogoś i siebie z pistoletu z powodu zawodu milosnego w centrum dużego miasta + mamy nagranie z całej akcji), że akcja była nietypowa to stała się bardzo medialna.

Jedyne co tutaj jest prawdziwe to smutna prawda o nas samych. Z jakiegoś powodu ludzie są bardziej, nie wiem wrażliwi? i skłonni do takich akcji pomocowych jeżeli tragedia przydarzyła się komus ładnemu, a ładna młoda dziewczyna, to już w ogóle... chęć niesienia pomocy i zaangażowania rośnie wykładniczo z każdej strony. Tak było, jest i chyba już będzie.

dużo spraw się kręci wokół urody, płci, stanu posiadania i rozpoznawalności, i trochę rozumiem ból dupy niektórych, że jest tak a nie inaczej., ale co zrobisz jak nic nie zrobisz? takie mamy społeczeństwo albo naturę.

śmieszy mnie natomiast #!$%@? wywołane tym bólem dupy XD
-po co jej to, za miesiąc se znajdzie nowego
-zaraz mieszkanie i samochód kupić
-ze ta akcja to dobry deal xD
-czemu rodzina postrzelonego nie jest wspomniana w zbiórce
-czemu nie ma zbiórki na ludzi z wypadku samolotu
-czemu nie ma zbiórki jak żona Zbyszka z muchosranska, zginęła pod pługiem.
-czemu chłopaczek umierający na raka zebral tylko 5k zl na swojej zbiórce

cześć odpowiedzi na to #!$%@? jest wyżej. łyknijcie te pigułkę, a może co niektórym ulży.
  • 9
@TakiSeLogin: równi i równiejsze, tragedia kobiety, demoniczna broń palna i biały, heteroseksualny mężczyzna, który nie opanował emocji związanych z porzuceniem.
Czego wymagasz od społeczeństwa, za miesiąc zapomną.
A o babce, która przejechała swojego faceta cisza.