Wpis z mikrobloga

150 464,58 - 29,05 = 150 435,53

Dzisiaj wypada kolejna rocznica mojej męki na tym łez padole, w związku z powyższym aby to uczcić, poleciałem sobie te 29 kilometrów. (Jak dożyję 80 lat, to dopiero będę miał #!$%@? z wybieganiem swojego wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Bieg bardzo wyjątkowy, bo pierwszy raz poleciałem biegiem z narastającą prędkością. Ale żeby do niego dojść, to wybiegałem sobie najpierw 10 kilometrów na spokojnie z monitorowaniem tętna tak aby się trzymać blisko 150 uderzeń na minutę.

Po tym już było mięsko treningowe, założyłem sobie że polecę po 3km w tempach odpowiednio około 4:55, 4:45, 4:35, 4:25, 4:15, 4:05. Szczerze, myślałem że zacznę pękać przy szybszych prędkościach z uwagi na to, że miałem już w nogach dodatkowo 10 kilometrów biegu spokojnego, no ale jak już doleciałem do końca treningu to się okazało że mam jeszcze spore rezerwy. No to zamiast 4:05, poleciałem na około 3:55. I rezerwy nadal były... Sama idea biegu BNP bardzo mi się spodobała, będę biegał tak zdecydowanie częściej! Ale chyba trochę szybszym tempem. Zobaczymy!

Miłego wieczoru, bobaski! <3

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
scorp02 - 150 464,58 - 29,05 = 150 435,53

Dzisiaj wypada kolejna rocznica mojej męki...

źródło: ehhhh

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@scorp02: Ewidentnie widać progres! Zaczynasz panować nad trybem psychopaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkiego najlepszego wariacie! (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@scorp02: tak świętować urodziny to można. Trzeba przyznać uczciwie pobiegane. Ja taki plan miałem przy 30 urodzinach ale zerwane acl mi przeszkodziło. W tym roku nie odpuszczę :D

Wszystkiego najlepszego, wysokiego pułapu tlenowego oraz żeby stoper wolniej liczył czas :-)
  • Odpowiedz
  • 1
@randall: Może kiedyś będzie ze mnie całkiem rozsądny biegacz, kto wie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękówa! ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Gluptaki Zwykły, elegancki chłopak ze wsi jestem!

@avesh To czekamy na urodzinowy wpis! W tym roku siądzie! () Dzięki! ()
  • Odpowiedz