Wpis z mikrobloga

@gacek2121 jesteś takiego zdania bo sam niczego w sporcie nie osiągnąłeś

tu masz byłego mistrza UFC z Polski, który ma taką samą wagę i wzrost z tą różnicą że przechodzi kontrole antydopingowe

Oczywiście w UFC też koksują i to nie mało ale nie tak jak ludzie z YouTube'a i taki mistrz UFC nie ma nawet podjazdu sylwetkowo do jakiegoś se randomowego celebryty "naturala" xD
Towarzysz_Pawulon - @gacek2121 jesteś takiego zdania bo sam niczego w sporcie nie osi...

źródło: temp_file8312256062617908242

Pobierz
@Towarzysz_Pawulon wszędzie podają że ma 93kg... więc nie. nie ma takiej samej wagi. Poza tym to są inne sporty. Inne cele i ukierunkowanie na co innego. to tak jakby porównywać ciężarowca z gimnastykiem.
co do tego że nic w sporcie nie osiągnąłem to prawda ale co to ma do rzeczy :D trzeba coś osiągnąć żeby mieć własne zdanie?
@gacek2121

wszędzie podają że ma 93


no dlatego mówię że o sporcie nie masz pojęcia, 93kg miał na ważeniu gdzie zawodnik się mocno odwadnia, na nastęony dzień w dniu walki miał już 100kg

https://www.lowking.pl/jan-blachowicz-jednym-z-lzejszych-polciezkich-polak-zdradzil-swoja-wage-w-walce-z-coreyem-andersonem/

poza tym to są inne sporty to tak jakby porównywać ciężarowca z gimnastykiem


bzdura, jednemu i drugiemu zależy na jak największej masie mięśniowej, po to są zresztą stworzone kategorie wagowe. Najlepszy zawodnik MMA w historii, John Jones wpadł
@p3sman: pewnie pytanie było o "testosteron", którego faktycznie może i nie bierze

Ale co z innymi specyfikami? Te środowiska są tak zakłamane, że śmiało można z góry zakładach że gość kręci i manipuluje.
@Towarzysz_Pawulon woda a mięśnie to jednak różnica.

Nie zgodzę się że zależy im na masie. Bardziej na sile, motoryce i ogólnej sprawności w czasie walki.

To ciekawe co mają powiedzieć autorzy publikacji np. o wojnie jak nigdy na niej nie byli. Tu trochę odleciałes ale wiem o co ci chodzi ;)

bez sensu takie #!$%@? o czymś o czym nie znamy prawdy. może jest, może nie. wyraziłem swoje zdanie. pozdrawiam kolegę i