Wpis z mikrobloga

czy mając balkon na 1 piętrze nad tym szlabanem będzie mi to jakoś bardzo przeszkadzało? Czy to bardzo obniża przyszłą wartość mieszkania? ta dalsza ulica jest mało uczęszczana

jest też możliwość kupienia takiego samego mieszkania ale nie na przeciwko szlabanu, za to będzie to droższe, stąd pytanie czy jest to duży problem i czy warto dopłacać

#nieruchomosci
pal95 - czy mając balkon na 1 piętrze nad tym szlabanem będzie mi to jakoś bardzo prz...

źródło: 20230718_133138

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@pal95: Mieszkałem w mieszkaniu z widokiem na taki szlaban, co i rusz jakaś karetka, kurier, dostawa mebli inne gówno trąbiło żeby mu otworzyć i ludzie otwierali ale miałem ochote #!$%@?ów #!$%@?ć co trąbili.
  • Odpowiedz
@pal95: Szlaban jak szlaban. Ale bardziej będą wkurzały ciągle hamujące i ruszające samochody. Jakbyś mieszkał tuż obok progu zwalniającego.
  • Odpowiedz
@pal95: Moim zdaniem duża różnica. Oczywiście każdy jest inny. Jednemu przeszkadza bzyczenie pszczół w ulu sąsiada, innemu pętla autobusowa pod balkonem nie przeszkadza. Mnie by taki szlaban pod balkonem przeszkadzał jak cholera
  • Odpowiedz
@pal95: To mieszkanie będzie zyskiwało na wartości wraz ze starzeniem się mieszkańców osiedla.

Jako jeden z nielicznych będziesz wiedział kto odwiedził w weekend Nowaków, z kim #!$%@? się Mariola spod jedenastki, do kogo przyjeżdża to podejrzane czarne Audi na szwajcarskich blachach czy o której wróciła z imprezy córka tej #!$%@? Gośki spod trójki.

Teraz ta wiedza może wydawać się bezużyteczna, ale z czasem pozwoli ci osiągnąć pełnię władzy na osiedlu.
  • Odpowiedz