Wpis z mikrobloga

Już któryś raz obejrzałem finał i za każdym razem uczucie pustki i jakiejś niewytłumaczalnej straty, a nawet przy niektórych tekstach się oczy zaszkliły. To jest nad serial i jeden z lepszych finałów jakie widziałem :)

"People underestimate the power of nostalgia. Nostalgia is truly one of the greatest human weaknesses, second only to the neck."


~Dwight K. Schrute

#theoffice #seriale
nick230 - Już któryś raz obejrzałem finał i za każdym razem uczucie pustki i jakiejś ...

źródło: qji878cwzyqy

Pobierz
  • 19
na oficjalnej stronce normalnie są do obejrzenia pogrupowane sezony plus sezony extended


@Kikut12: To nie to samo. Ktoś zrobił extended zanim peacock przejął i KAZDY odcinek ma 30 a nie 20 minut. Dinner to jest bajka, 10 minut więcej cringeu, Jan malująca psa (!). I wszystkie sceny są wplecione tak że mają sens.

Tylko jak peacock przejął to posuwał z Internetow (normalnie była strona the office extended na Facebooku z linkiem
@nick230 generalnie te seriale produkowane gdzieś na przełomie 2005-2015 to chyba najlepsze co nas spotkało
Scrubs, dr House, IT Crowd, The Office, Lost, od bidy i Malcolm in the Middle, Parks and Recreations, Modern Family, czy nawet z naszego podwórka Ranczo

Jak je człowiek ogląda to ma takie ciepło w serduszku, nie wiem czy to wina tego ze pierwsze odcinki dane było mi oglądać jeszcze gdzieś tam na etapie mieszkania z rodzicami