Wpis z mikrobloga

Spacer po Warszawie - podsumowanie obserwacji przechodniów

Jak wiecie wczoraj udałem się na ul. Nowy Świat w Warszawie by przyglądnąć się parom. Pula badawcza była ogromna gdyż w sobotni wieczór, miejsce to tętni życiem. Obecny był tam tłum ludzi. Jeśli byliście na Nowym Świecie albo Krakowskim Przedmieściu, około godziny 20:00 i widzieliście elegancko ubranego, smutnego człowieka w okularach przeciwsłonecznych i to jest szansa na to, że byłem to ja.

Wyniki obserwacji dosyć mnie zaskoczyły. Widziałem cały wachlarz poziomów genetycznych wśród par. Zazwyczaj dominowała korelacja - normik z normiczką, sub5 z grubą/brzydką kobietą, Oskar z Julką, Janusz z Grażyną, Sebix/dresiarz z Karyną/Prażką itd. Pozwala to wysnuć wniosek, że zazwyczaj pary dobierają się jednak w obrębie swojej ligi wyglądowej.

Było jednak kilka wyjątków:
- 3 pary gdzie mężczyzna był niższy od kobiety. W tym 2 gdzie facet to był totalny subhuman (niższy od kobiety, łysy, gruby, brzydki) a kobieta zdecydowanie stała wyżej.

- zaobserwowałem również pary gdzie facet był sub5 z twarzy oraz ulany i szedł za rękę z normalnie wyglądającą kobietą ale... TAK! Zgadliście! Na jego korzyść przemawiał jeden kluczowy czynnik - wzrost 190-205 cm + masywny frame. Teorię Just Be Large uważam za legitymacyjną. Duże rozmiary ciała zapewne uchronią osobnika męskiego przed postowaniem na tagu, nawet pomimo deficytów estetyki. Nie będzie on slayerował jak chad, ale wystarczy, żeby znaleźć jakąś fetyszystkę wzrostu której wystarczy to, że będzie sizemoggował innych facetów.

-widziałem w tłumie ogromnej liczby osób, 2 legitnych chadów 8,5/10, którzy geny wygrali chyba na loterii - obaj byli z kobietami ze swojej ligi - RingGirl tier.

-o dziwo sporo manletów z dziewczynami - i to takich 165-175. Jednakże w większości wszyscy oni mieli dopięty na ostatni guzik inne aspekty - mega zadbani, fryzury i zarosty od barbera, modne ciuchy itd. Jednakże ich partnerki były co najwyżej 5-6/10, oraz niższe od nich.

- byłem światkiem jak Hindus uprawiał PUA zagadując #p0lka - ona była wniebowzięta, uśmiechnięta od ucha do ucha. Pajet oczywiście 185cm+, chudy oraz jak przystało na rasę lokalna hinduską - norwood 0 z kruczoczarnymi gęstymi włosami

Podejrzanym aspektem, nieco sprzecznym z poglądami Wykopu, była mała ilość "vifoniarzy" czyli oskarków z fryzurą typu loczki + wygolone boki. Było ich może kilka na cały tłum ludzi i każdy miał mniej niż 20 lat na oko.

Jeśli chodzi o pary gdzie kobieta wyglądała przyzwoicie (7/10 i więcej bo takie tylko mogą wywołać podniecenie u ceniących się mężczyzn) to najpopularniejszym modelem partnera takich kobiet był... wysoki brunet z zarostem. Niekoniecznie chad, bywało, że miał zakola i daddybody, ale jeśli miałbym wskazać jakiś wzór to był to właśnie wzrost min. 180/185 cm + ciemne/czarne włosy i krótki zarost. Dosyć silna maskulinizacja twarzy - po prostu wyglądali na mężczyzn a nie chłopców.

Brak par z zauważalną różnicą wieku 10lat+

To tyle jeśli chodzi o moją szczerą analizę. Pytania/wnioski/refleksje proszę dawać w komentarzu.
#przegryw #blackpill #blackpillraw ##!$%@? #stulejacontent #tfwnogf
BlackpillRAW - Spacer po Warszawie - podsumowanie obserwacji przechodniów

Jak wiecie...

źródło: NoWyŚwiat

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • 0
@MistrzKowalski: Grammar Nazi

czy niskie grube łyse subhumany, te wyjątki, wyglądały na mocno kasiastych?


@siedze_w_samych_gaciach: Ciężko powiedzieć czy ktoś ma kase po wyglądzie. W Vitkacy często ubierają sie gołodupcy.

Jak wywnioskowałeś to, że nie było par z różnicą wieku? Bo wczoraj tam byłem z moją o 13 lat młodszą dziewczyną xD


@Uriel12: Po wyglądzie
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW:

Wyniki obserwacji dosyć mnie zaskoczyły. Widziałem cały wachlarz poziomów genetycznych wśród par.

widziałem w tłumie ogromnej liczby osób, 2 legitnych chadów 8,5/10, którzy geny wygrali chyba na loterii


Myślę, że wniosek jest prosty. Chad może wyruchać p0lke w swojej śmierdzącej kawalerce i wywalić z domu a kobiety i tak będa zadowolone. Normiki z kolei muszą #!$%@?ć jakiś szajs w centrum Warszawy żeby zaruchać. Brutalne.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: To miejsce jest dla mnie straszne. Byłem tam kilka razy i za każdym czułem się jak totalny śmieć. Prawdziwa strefa no-go dla przegrywa. Aż dziwne, że nie zgarnęła mnie liczna tam policja za bycie zbyt biednym i brzydkim na tą część miasta. Resztę dnia miałem myśli samobójcze. Nie polecam.
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: z tymi vifoniarzami to bardziej mem niż rzeczywistość, i moda na trwała (o ile ktoś nie ma loków naturalnie) przemija
Całkiem rzetelna analiza, podejrzewam, ze większość bywalców tagu oceniła by co 2 tam jako czada xD
  • Odpowiedz
  • 1
moda na trwała (o ile ktoś nie ma loków naturalnie) przemija


@RudyZibi: za 10-15 lat to będzie taki mega obciach ten vifon, że te oskarki będą się wstydziły pokazywać swoje zdjęcia z tego okresu. To tak jak dzisiaj fryzura na czeskiego piłkarza.
  • Odpowiedz