Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka: Wypad z tagu. Masz obsesję na punkcie przegrywów. Weź tego Włocha (szkoda chłopaka, ale wolę, żeby to on cierpiał a nie ja, taki ze mnie gość bez skrupułów) i daj nam spokój. Nikt cię tu nie chce. Nie popieram nienawiść, ale jak traktujecie mężczyzn jak śmieci to potem się dziwicie, że wykopki was nienawidzą? WTH?
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: Nasze porównania są jedynie odpowiedzią na nienawiść wylewaną przez was w stronę obcych wam kobiet. Nie ma i nie będzie przyzwolenia na takie zachowania. Macie obsesję na temat czyjegoś łóżka, co doszczętnie pokazujecie stalkując nikomu nic winne kobiety jak ta kilka postów niżej. Lecz się, chłopaczku. Oczywiście porównania nie są wyssane z palca tylko z życia wzięte :))
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: Zgłosiłam twoje komentarze, liczę, że moderacja zajmie się chamstwem i prostactwem na tym portalu. Ja mimo wszystko jestem dla was kulturalna, a wy jak zwykle pokazujecie swoje prawdziwie twarze - właśnie dlatego nie zmienię zdania o polskich mężczyznach ;))
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Oczywiście, że tak. Dopóki było ciśnięcie na p0lki i dowalanie im to było wszystko fajnie, każdy się śmiał i dokładał cegiełkę od siebie... a jak role się odwróciły i to przegrywy padły ofiarą różnych memików to przestało im być tak wesoło. Bardzo dobrze, o to właśnie chodzi :)))
  • Odpowiedz
@Mamaboss:

@WyzwolonaPodrozniczka: Oczywiście, że tak, ale co się dziwić jak to jest typowa Polusolandia… Chamstwo i buractwo jest akceptowane i niezwalczane w każdej sferze życia, nawet w polityce. I to jest przykre.

Ale nie wiem czy widzisz, że jest społeczne przyzwolenie jedynie na obrażanie kobiet. Jak się pojawi parę gorzkich słów na temat mężczyzn to od razu jest afera i wyzwiska, tak jakby kobieta nie miała prawa skrytykować tak doskonałej
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Tak... Ich ego nie potrafi zaakceptować faktu, że po prostu dla kobiet nie są atrakcyjni i wolą sobie to tak racjonalizować, że to pewnie jakiś koleś no bo przecież tylko faceci takie żarciki sobie robią... No to fakt. Bo my nie żartujemy tylko mówimy prawdę między oczy xD
  • Odpowiedz