Wpis z mikrobloga

@Boss477: żeby mieć z tego jakieś regularne pchanie to musisz codziennie waflowac do limitu na prawo i tyle, co wpada to walisz konkretnie ale nie bezpośrednio jaki jest Twój cel. Daje to rade bez bmw i innych dodatków. Żony tam nie znajdziesz bo to albo nimfomanki albo odpad 50/50
  • Odpowiedz
@Boss477: jak jesteś brzydki to chociaż nie bądź głupi. Szanuj swoje pieniądze, oni tylko czekają żeby jakiś desperat im zapłacił. I co by mieli z tego jakbyś zapłacił i znalazł po tygodniu kogoś? Oni chcą takich jak najdłużej utrzymać przy sobie co płacą, a nie po tygodniu mówić dowidzenia jak fajnie że już nie jesteś samotny
  • Odpowiedz
@Boss477 testowałem i nie warto. Co z tego że „widzisz kto cię polubił” i niby twój profil jest wyświetlany priorytetowo, jak prawie żadnych par z tego. Jak tylko skończyła mi się subskrypcja to na następny dzień już miałem 20 czy 30 polubien i naganianie na to żebym koniecznie „wykupił abonament i zobaczył kto mnie lubi!!1!1!!”. Także nie polecam. Bez golda/platinum #!$%@? na tinderze, a z subskrypcją jeszcze większa mimo nieograniczonych lajków.
  • Odpowiedz
@Boss477: Jedyny powód dla któego warto kupić golda to kiedy masz ZA DUŻO polubień i zwyczajnie nie chce Ci się już patrzeć na profile, które Cię nie interesują. Jak wyglądasz słabo i masz mało like to nawet platyna za bardzo nie pomoże.
  • Odpowiedz
@Boss477: @CloudSpanner ja za każdym razem jak mam tindera to biorę platinium, używam tydzien-dwa i proszę o zwrot pieniędzy. W darmowej wersji się tego używać nie da, mam wrażenie, że teraz zmienili limit i po dwudziestu lajkach trzeba czekać 12 godzin albo 24 aż znowu będzie można przesuwać.
  • Odpowiedz