Wpis z mikrobloga

Meh, jeszcze nie zdążyłem kupić #diablo4 a Stary Dziad i Nadin już wrócili do #diablo2. Nie minęły nawet dwa miesiące!!!!
Skoro itemizacja nie istnieje, to sorry blizzard - nie kupuję!
Brakuje mi drugiej BER i bazy pod infinity. Czas wrócić do runów na krowy.
  • 12
  • Odpowiedz
@lubie-solnik: z punktu widzenia casuala? tak, jak najbardziej. Ale jak tylko zajrzysz troszkę głębiej to D2 przeważa nad D4 we wszystkim oprócz grafiki i kilku usprawnień QOL
  • Odpowiedz
@supersucker: i 15 lat grania zeby #!$%@? bera znalezc. A moze i nigdy go nie znajdziesz. Chyba wszystkie polskie joutubery od d4 sie obrazily i poszli sobie. Spokoj przynajmniej bedzie i nie bede mial spamu codziennie, ze cos tam cos tam. Poza tym, nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale Blizz dal (?) gre we franczyze i aktualny "wlasciciel" planuje w przyszlosci dwa duze patche.
  • Odpowiedz
D2 przeważa nad D4 we wszystkim oprócz grafiki i kilku usprawnień QOL


@ebson: pod wzgledem grafiki tez przewaza, a przynajmniej resurrected. Nie wiem po co Blizzard zrobil drugiego WOWa, bo tym ta gra jest - biegasz po mapie i robisz te same world questy w roznych miejscach na mapie w kolko albo jakies dungeony na coraz wyzszym poziomie. Tylko brakuje rajdow. Taki uposledzony WOW dla tych ktorych nie stac na abonament
  • Odpowiedz
  • 0
smieszy mnie jak ludzie mowia ze diablo 2 takie zajebiste jest. przeciez to jest to samo co czworka xd, bicie tego samego i tyle

@lubie-solnik: d2 cię za to bicie wynagradza, jak się okazuje d4 nie

i 15 lat grania zeby #!$%@? bera znalezc. A moze i nigdy go nie znajdziesz.

@Bloodaxis1: pewnie, jeśli nie znajdę bera to znajdę coś innego i wtedy zostaje jeszcze handel między ludźmi
  • Odpowiedz
@supersucker: a co zabijajac cokolwiek w d4 mnie nie wynagradza xd? lepiej wlasnie ze wszystko ze wszystkiego moze pasc a nie bic jednego bosa tysiac razy aby jakies gowno rune dropnac albo item xd. tak czy siak d2r mnie szybciej znudzilo niz d4 a to jest wyczyn xd
  • Odpowiedz
@supersucker: dobra podstawke pod enigme po dwoch latach szukania( ͡º ͜ʖ͡º)
Nadin to sie chyba obrazil na D4 bo po ostatnim patchu ukrocili mozliwosc robienia taxi, wiec i nie mial pewnie jak "pomagac" ludziom ktorzy z nim grali na twichu. Szkoda, dobry ziomek, zrezta Stary Dziad tez.Moze im przejdzie za jakis czas,
Ta gra jest totalnie dla casuali, ja dopiero 49 lvl mam, nie robie niczego
  • Odpowiedz
  • 0
lepiej wlasnie ze wszystko ze wszystkiego moze pasc


@lubie-solnik: i właśnie to powoduje że d4 jest mdłe, bo nie ma wyjątkowości itemizacji. Oczywiście co kto lubi.

@Bloodaxis1: blizz na pewno będzie zmieniał sporo. Będą buffy, będą nerfy, i jestem przekonany że wiele osób wróci do D4, sam na pewno zagram, tyle, że dużo później niż planowałem.

I możemy się wszyscy przerzucać argumentami za D2 czy D4 albo że oba to
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: Nadin nawija dosc rzeczowo, ale ciezko sie opierac na Jego opinii - gosc gra po kilka/kilkanascie godzin dziennie i patrzy troche pod innym kątem :) dla mnie, jako KAŻUALA, D4 jest spoko (choc #!$%@? w dupe Blizzardowi za zwiekszenie limitu popiołow za Skrzynie Tajemnic z 175 na 250), mam czarkę na 91lvl i sobie latam co jakis czas po swiecie D4, nawet nie codziennie i bawie sie spoko :)

A
  • Odpowiedz
@M4ci3jS: ja bardzo podobnie robie. Nie mam czasu na granie po x godzin dziennie wiec mi tam nie przeszkadza, ze taki item czy taki nie poleci mi nigdy, bo z tym co bede biegal dam rade. Narzekaja ludzie, ze niektore itemy sa nieosiagalne i ze ratio jest porownywalne z wygraniem w totka. Ale powiedzmy sobie szczerze, ze ubranie - dajmy na to czarki czy paladyna w D2 z enigma, infinity czy
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: podpisuje się wszystkimi członkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) dokładnie, możesz przegrać cale życie w D2 czy D2R i na łożu śmierci szepnąć swojemu wnuczkowi passy do Battleneta i Jemu też nie wypadnie dany przedmiot / runa / cokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) totalnie nie zwracam uwagi na unikaty w D4, bo nie dość, że szansa na te powiedzmy "najlepsze" jest taka jak
  • Odpowiedz