Wpis z mikrobloga

Witam

Mam pytanie do #rozowepaski - co takiego widzą panny w "50 Twarzy Greya" itp. dziełom? Pytam z ciekawości, mimo iż kontynuację uważam za solidnego średniaka pod względem całości.

Serial, o którym chcę wspomnieć ma wiele elementów wiążących z Greyem, które mnie od niego odrzucały, to mimo wszystko wciągnąłem się w ten klimat, mimo iż to tylko 14 odcinków - kurcze, ilość scen seksu przewyższa moje realne osiągnięcia seksualne, a to tylko 14 partolonych odcinków ( ͡° ʖ̯ ͡°)

"Sex/Life" (2021-2022) - powiedzmy sobie szczerze, że tematyka seksu jest dla wielu tematem tabu, to jednak historia bohaterki (która fantazjuje) mnie wciągnęła, mimo iż ciągle wspomina byłego, a zarazem narzeka na męża, który jest tak bardzo zajęty pracą, iż nie potrafi poważnie "przeczyścić jej rury" - przepraszam za moją wulgarność.
Czy dwójka dzieci i praca sprawiają, że #niebieskiepaski woli inne rzeczy, aniżeliby "zerżnąć" żonę?

Powiem szczerze, że po obejrzeniu tego serialu mam ochotę powtórzyć seans "W pogoni za Amy", w którym to tytule facet #!$%@? się w "lesbijce", a zarazem nie potrafi sobie poradzić z jej przeszłością - mimo iż, to czasami wulgarne, to jednak warte uwagi...

Cholera, chyba straciłem wątek całkowicie, lecz powiem szczerze, że bohaterka pisząc pamiętnik, wspomina wyuzdany seks z byłym sprawia, że nie wiem czyją przyjąć stronę - ona dostała wszystko co chciała, lecz seks umarł - a z drugiej strony mamy faceta, który przeczytał jej pamiętnik, przez co mimo tego, iż jest opiekuńczy, zarabia duży hajs, jest wysportowany, to jednak nie potrafi sobie pogodzić z jej przeszłością, więc łóżko leży.

Pozdrawia Janusz - #filmowyjanusz

#kobiety #faceci #tabu #seks #sex #film #seriale
hacerking - Witam

Mam pytanie do #rozowepaski - co takiego widzą panny w "50 Twarzy ...

źródło: 352514795_846641280352656_2713082669770837012_n

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@kyIiejenner: Ja brzmię jak facet, który zjadł wszystkie rozumy, za to ty z góry określasz, że tylko stare baby takie rzeczy wygadują, a bądźmy szczerzy - dominacja itp. są dla wielu tematem tabu.
  • Odpowiedz
@hacerking raczej nie znam zadnej mlodej osoby ktora sie wstydzi rozmawiac o takich rzeczach zwlaszcza z osoba z ktora uprawia seks wiec nwm moze to zostalo w glowach tylko wlasnie STARYM babom??? i takie filmy to jedyny moment gdzie widza ze uprawianie seksu to nie tylko janusz dyszacy przez 5 minut…… ale skoro nie to nwm z kim Ty gadasz
  • Odpowiedz
  • 2
@kyIiejenner: Akurat ja gadam z młodszymi od siebie (32 lata) oraz takimi w moim wieku, ale i tak często tematyka seksu, jest tematyką tabu :/

PS "Dej" mi panna plusa, bo tak głupio się czuje ʕʔ
  • Odpowiedz
@hacerking: nie widzisz po tym jak pisze, że nie ma więcej niż kilkanaście lat?

Co do meritum - w udanych związkach temat tabu nie istnieje, bo się rozmawia i podejrzewam, że do takich nie ma zastosowania Twój wpis. Pracowałam za to kiedyś z Grażynkami (co ciekawe z dość społecznie poważanym zawodem, co się nijak nie przekładało na mentalność), które sobie te książki przekazywały z wypiekami na twarzach pod biurkiem, radośnie hihocząc.
  • Odpowiedz