Wpis z mikrobloga

@Bumelante +1, w tym roku to jakaś żenada, rano jechałem do roboty rowerkiem i pizgalo złem ostro, 7°C w lipcu, zajebista pogoda... w dzień wiatr napieprza i aby 20°C. Wchodzę na wykop i co widzę? że ulane kurły nie narzekają bo dla nich to fajna pogoda, dlaczego? bo się nie pocą kurły po jednym kroku. Ci którym nie przeszkadza pizgawica w lipcu polecam schudnąć ( ͡°(
@hitenz U mnie na północnym Mazowszu ostatnio padało 15 maja XD Ziemia i trawa są tak suche, że czujesz się jakbyś chodził po drewnianej podłodze. Rolnicy którzy zbierali z pola po 25 bel siana w tym roku mieli po 6
@Bumelante: dlatego od lat #!$%@? sesję która mam aż do połowy lipca bo co roku do połowy lipca są upały i zajebista pogoda. A od 20 lipca pogoda się pieprzy i zaczyna się gówno z deszczem. Więc ja sobie gówna z uczelni zdam we wrześniu a ambitni znajomi będą teraz marznąć i chodzić po deszczu xd przegrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bumelante: widzę klasyczne polskie podejście do pogody

jak jakieś radio eska gdy tylko zacznie się robić ciepło:

pierwszy cieplejszy dzień w roku -> "mamy 8:00 rano, niestety tylko 28 stopni ale będzie lepiej"
dzień później -> "upały mordercze bandyckie, apelujemy do seniorów o pozostanie w domach" i alerty RCB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wam to tylko powódź z 97, snieg błoto smog i wungiel plus 2 stopnie na dworze z przymrozkami w nocy i wtedy pań polak zadowolony z idealnej pogody do bytowania.


@Riquele: do tego najlepiej żeby nie było w ogóle słońca i żeby było szaro, ponuro i ciemno od 14 do 9 i wykopki zadowolone
@kanabiss: w lipcu też potrzebny, i to ze pada w lipcu to bylo kiedys normalne. Najwiekszy deszcz jaki widziałem był w lipcu. Widocznoeć była na 20 metrów, dalej juz nic nie widac i tak 1,5 dnia nawalalo, godzina deszczu, 1.5 godziny slońca na przemian. To sierpień był suchy.