Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że niebiescy mają wyższe libido od różowych i częściej im się chce. Czy w tym przypadku różowa ma obowiązek uprawiać seks ze swoim niebieskim, niezależnie od tego, czy sama ma ochotę czy nie? Czy zdrada niebieskiego w przypadku gdy różowa uprawia z nim seks dwa razy w miesiącu jest w pełni uzasadniona i usprawiedliwiona?

#logikarozowychpaskow #pytanie #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #zdrada
  • 56
Czy w tym przypadku różowa ma obowiązek uprawiać seks ze swoim niebieskim, niezależnie od tego, czy sama ma ochotę czy nie?


@AlienFromWenus: tak
(jak chce być traktowana jako materac)

Czy zdrada niebieskiego w przypadku gdy różowa uprawia z nim seks dwa razy w miesiącu jest w pełni uzasadniona i usprawiedliwiona?


tak
(nic nie usprawiedliwia zdrady)
@AlienFromWenus:

Czy w tym przypadku różowa ma obowiązek uprawiać seks ze swoim niebieskim, niezależnie od tego, czy sama ma ochotę czy nie?


Czy w przypadku, gdy trzeba powstrzymać włamywacza, lub złodzieja torebki, niebieski ma obowiązek to zrobić niezależnie od tego czy sam ma ochotę czy nie? ;)
Wiesz co, lepszy przykład - proponuje niechętnej seksualnie różowej oznajmić, że "Nie mam ochoty zapłacić rachunków w tym miesiącu" ;)
@AlienFromWenus: serio mam ci to tłumaczyć? Teksty typu "boli mnie głowa, daj mi spokój" "jestem zmęczona" + 2137 innych zachowań po których wszystkiego się odechciewa typu narzekanie, brak empatii, złośliwość etc.

Seks 2 razy w miesiącu to jest patologia a nie zdrowy związek. Jeśli kobieta i mężczyzna naprawdę się sobie podobają to uprawiają seks niemalże codziennie a nie od wielkiego dzwonu.
@AlienFromWenus: jest różnica, miedzy "chodź tu albo sobie kogoś znajdę/rzucę cię" , a sytuacja "dobra zrobię mu dobrze mimo ze za bardzo mi się nie chce, ale go lubię".

I działa to w druga stronę. "Zrób mi dziecko albo kto inny zrobi", oraz "ups nie wzięłam tabletki"
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

no ale bronić kogoś to nie to samo co się zmuszać do czegoś co ma sprawiać przyjemność


@AlienFromWenus: Nie jest to samo? To powiedz mi czy zerwałabyś z chłopakiem, który "nie miał by ochoty" skonfrontować się z włamywaczem lub pobiec za złodziejem torebki?
Pytanie retoryczne, na które znam odpowiedz - zerwałabyś z takim ćwierć mężczyzną

Myślisz, że facet ma ochotę ryzykować swoim życiem? Nie ma ochoty, ale musi.

Mój point jest
  • 0
@PEKLONIKON: xD nigdy nie widziałem złodzieja torebek, a jeśli był to szedł spokojnie bo nikt za nim nie biegł. Ale jeśli nawet odważyłby się i zabrałby w mojej obecności torebkę to śledzenie telefonu plus monitoring. Do tego nikt już nie nosi gotówki w portfelu. Nie ma sensu biegać za idiotą.