Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że niebiescy mają wyższe libido od różowych i częściej im się chce. Czy w tym przypadku różowa ma obowiązek uprawiać seks ze swoim niebieskim, niezależnie od tego, czy sama ma ochotę czy nie? Czy zdrada niebieskiego w przypadku gdy różowa uprawia z nim seks dwa razy w miesiącu jest w pełni uzasadniona i usprawiedliwiona?

#logikarozowychpaskow #pytanie #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka #zdrada
  • 67
Co innego jakby poprosiła go kupienie jej podpasek, bo to wtedy jest JEJ potrzeba, a mąka to potrzeba obojga.


@AlienFromWenus: masz rację, niech to będą te podpaski. Gdyby mnie różowa obudziła w środku nocy i prosiła, żebym poszedł na stację benzynową po podpaski, to bym to po prostu dla niej zrobił. Pomimo że wolałbym w tym czasie spać
XDDDDDDDDDDDD to siedzi w podświadomości każdej z was od wieków, a ta mi pisze ze gówno prawda


@czescmampytanie: bo przecież wiem LEPIEJ niż ty co siedzi w głowie kobiet bo to ja a nie ty jestem kobietą i wiem lepiej niż ty co siedzi w mojej głowie, przecież to oczywiste, gdyby tak nie byli to by Wyzwolona nawet nie wspomniała o szacunku. Ty tak serio czy tylko udajesz takiego zaprogramowanego przez
@AlienFromWenus: Chociaż bejt, i to taki 3/10, to odpiszę, bo temat ciekawy. Mi różowa powiedziała, że ani chwili by się nie dziwiła, gdybym w sytuacji, kiedy bym ciągle głodny chodził - na mieście się stołował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fakt, że się różnimy poziomami libido, ale poza seksem są jeszcze inne rzeczy, których może (lub nie musi) jednemu lub drugiemu brakować. Brak samego seksu, a brak intymności
Czy w tym przypadku różowa ma obowiązek uprawiać seks ze swoim niebieskim


@AlienFromWenus: tak, osoby w związku sobie pomagają. Rozumiem ekstremalne przypadki w stylu zryta psychika po gwałcie albo choroby utrudniające seks, ale nawet wtedy jest do dyspozycji hand/blow job.

Tak bo to obowiązek, przecież obiad musi zjeść, jak nie pójdzie do sklepu to nie dostanie obiadu xD


@AlienFromWenus: nie, bo sama może przecież pójść.

teoretycznie nie jest to gwałt,
@BajaScorpions: tak właśnie robią ludzie normalni a nie zaburzeni xD


@AlienFromWenus: Nie wy wyznaczacie normy, chociaż wiem, że to wygodne. Tak samo próbujecie pokazywać palcem, czym wolno się interesować, co czytać, czego słuchać oraz jakie sporty uprawiać czy też komu wolno czuć się LGBT a komu nie. To się właśnie nazywa normictwo i jest formą matriarchalnej opresji.
Tak samo próbujecie pokazywać palcem, czym wolno się interesować, co czytać, czego słuchać oraz jakie sporty uprawiać czy też komu wolno czuć się LGBT a komu nie. To się właśnie nazywa normictwo i jest formą matriarchalnej opresji


@BajaScorpions:

W domu wszyscy zdrowi? XD

Normą jest to że skoro człowiek to zwierzę stadne to interakcja z innymi osobnikami tegoż gatunku ludzkiego jest jak najbardziej normalna, i wielu niebieskich ma znajomych i się
Czy zdrada niebieskiego w przypadku gdy różowa uprawia z nim seks dwa razy w miesiącu jest w pełni uzasadniona i usprawiedliwiona?


@AlienFromWenus: to nie jest zdrada, jeśli chłop zwyczajnie zrzuca z krzyża - zdrada jest wtedy, kiedy chłop się całuje, przytula, angażuje i spędza niepotrzebnie czas z drugą kobietą
@czescmampytanie: wtedy dorosły człowiek musi zadać sobie pytanie dlaczego tak się dzieje i poszukać rozwiązania. Są od takich rzeczy specjaliści, koledzy z internetu to tylko oczywiste rzeczy mogą pisać.
Czy zdrada niebieskiego w przypadku gdy różowa uprawia z nim seks dwa razy w miesiącu jest w pełni uzasadniona i usprawiedliwiona?


@AlienFromWenus: nie, może sobie znaleźć inną różową do związku

A różowa znajdzie kogoś dopasowanego do siebie albo lepiej jej bedzie samej niż z kimś niedopasowanym
Z reguły nie będzie miał na to ochoty, ale w zdrowym związku będzie rozumiał jej potrzebę i będzie umiał dla niej to zrobić bez wymówek czy narzekania


@paulx: to nie to samo co seks
kobieta to nie rzecz
Tak samo gdyby facet nie miał ochoty, to kobieta nie miałaby prawa go porównywać do pozacielesnej czynnosci
bardziej pasowało by porównanie, że niebieski nie ma ochoty na kotlety mielone bo ma ochotę bardziej na hamburgera.


@AlienFromWenus: prędzej, że niebieski pozwala jeść warzywa wege-różowej tylko 2 razy w miesiącu, bo sam wpieprza mięsko 28 dni/msc, gdyż taka dieta mu odpowiada ;)
@Bogeson: oczywiście ze musi szukać rozwiązania, tylko chodzi o to że nawet z pomocą lekarzy to dalej nie jest prosty temat. czynników są tysiące, a na niektóre i tak nie mamy wpływu. dlatego wracam do tego ze zwalanie winy za niskie libido na lenistwo to głupota.
@AlienFromWenus: Oho co tam Juleczko po "toksycznych" chadach co robili z ciebie wór na sperme przyszła pora na beciaka i teraz jest problem bo chłop się buntujei nie pasuje mu seks 2 razy w miechu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No no ale szkoda weź już kota kup a nie typom nadzieje robisz że jesteś normalna