Wpis z mikrobloga

@Jrammy A pomyślałeś xD (taki żarcik) jakie konsekwencje niesie sztuczne obniżenie ceny? Cena jest wynikiem popytu i podaży, jeżeli zachwiejesz równowagę między nimi sztucznym ustalaniem ceny to np w przypadku zaniżania ceny towaru po niedługim czasie zacznie go brakować, bo popyt przewyższy podaż, w przypadku za wysokiej ceny podaż nie zostanie skupiona, nadmiar trzeba będzie albo gromadzić w magazynach albo sprzedawać nadmiar za granicę (po mocno zanizonych cenach, bo zagranica ma już
radonix - @Jrammy  A pomyślałeś xD (taki żarcik) jakie konsekwencje niesie sztuczne o...

źródło: ceny 95

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@radonix skieruj ten esej do Kaczyńskiego bo to jego słowa. Jak nie wiesz jak do niego dotrzeć to zapytaj swojego pracodawcy bo nie wierzę że ktoś jest w stanie tworzyć takie treści za darmo.
  • Odpowiedz
@stefan_1971: w prawie każdym kraju europejskim za średnią pensję kpisz więcej litrów paliwa więc odpowiadając na twoje pytanie: w prawie każdym kraju europejskim paliwo jest tańsze
  • Odpowiedz
@Jrammy: nie liczyłem na refleksję, czy choćby zrozumienie tego co napisałem, bo do tego trzeba mieć 3-cyfrowe IQ albo przynajmniej się do niego zbliżać. A jestem na Wykopie xD wystarczy odwaga do obniżenia cen, konsekwencje tego są nieistotne dla Wykopka, bo nawet o nich nie pomyślał xD
  • Odpowiedz