Wpis z mikrobloga

MASZYNA RUSZA! Oczywiście na początek powoli, ostrożnie, żeby nie rozpaść się już na samym starcie, trzeba nabrać odpowiedniego pędu.

Zaliczyłem ~8miesięcy obsuwy względem pierwotnego planu, ale tak to już bywa. Teraz też przez najbliższe 2-3 miesiące będę miał jeszcze multum rzeczy na głowie, ale najważniejsze że już mogę wrócić do rutyny, do treningów.

Pierwszy raz nie będę trenował w spartańskich warunkach, A TO WIELE ZMIENIA, bo wcześniej byłem mocno ograniczony przez sprzęt, warunki. Jeszcze wszystkiego nie ogarnąłem, jeszcze trochę sprzętu brakuje, ale już dzisiaj zrobiłem pierwszy trening po prawie trzy tygodniowej przerwie od treningów i ponad trzy miesięcznej przerwie od treningu nóg.

Trening na spokojnie, ze śmiesznymi ciężarkami... ale chodzić i tak nie mogę :P. Skupić się zamierzam teraz na ogólnej odbudowie, GPP, poszerzeniu fundamentów, w dalszym ciągu jako natural, bez koksu, bo po prostu nie ma to sensu na obecną chwilę, zobaczymy za 2-3 miesiące jak wszystko się unormuje u mnie.

Taki trening

SSB box squat 5x5
Speed pull 6x2
Belt squat 4x10
Standing Ham curls 3x12
Reverse hypers 3x12
AB band 3x10
Belt squat calf raises 3x20

Wrzucam zdjęcie nowego lochu w którym spędzę najbliższe 2-3lata, a potem... będą jeszcze lepsze warunki :)

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - MASZYNA RUSZA! Oczywiście na początek powoli, ostrożnie, żeby nie rozpa...

źródło: Nowyloch

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: za czysto, za nowoczesnie, brak klimatu prawdziwej nory, a tylko takie sa akceptowalne dla prawdziwych ogrow. A zupelnie serio - bardzo fajna miejscowka - udanych treningow i bicia nowych rekordow.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: ogr się przebudził ze snu zimowego XD mam nadzieję że odzyskiwanie formy nie zajmie parę lat i dożyję jeszcze twoje #!$%@? się na pożądanego blasta waląc w tydzień tyle, co rasowe koksy chude szczurki 110kg walą w miesiąc
  • Odpowiedz
  • 7
masz już zarys środków/dawek bomby?


mam nadzieję że w strzykawie będzie taki OGIEŃ że normiki od 350mg testa się posrają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Towarzysz_Pawulon: Mam już wszystko ale o tym nie będę się rozpisywać, w każdym razie ja nie będę wchodził, żeby potem zejść robić jakikolwiek off :P Powiem tak, według mnie 350mg testa to nie jest bomba, to nawet nie mostek, to jest żart.

I
  • Odpowiedz