Wpis z mikrobloga

#lysienie #przeszczepwlosow

Eh jak sie pogodzić z tym że przez utratę włosów się wygląda słabo? Dopóki nie zacząłem łysieć 5/6 lat temu to sie sobie podobałem, czułem sie pewny siebie i atrakcyjny. Teraz to jest dramat, dwa miesiące temu ogoliłem sie na 0.5 mm i no fatalnie, zupełnie sie sobie nie podobam. Jak patrzę na swoje stare i aktualne zdjęcia to aż sie płakać chce.
  • 17
  • Odpowiedz
@piechock12 Wiem co czujesz stary. Ogoliłem na 0 jakieś 3 lata temu i tak szczerze to nie pogodzilem się z tym do dziś. Ale wiadomo na co dzień dobra mina do złej gry.
  • Odpowiedz
@benkenobi1111 co mi po przeszczepie jak ja nie chce przekazać tego genu dalej a przy tym chciałbym mieć rodzine eh

Pieniądze na przeszczep mam uzbierane ale przeciez musiałbym rzucić prace bo nie bede z bliznami na głowie chodził, a praca to jedyne co trzyma mnie w miarę dobrej kondycji psychicznej
  • Odpowiedz
@piechock12 Dziewczynę mam, dzieci jeszcze nie. Bez przesady żeby przez łysienie nie chcieć przekazywać genów. Ale najgorsze jest to zderzenie kiedy dawniej wyglądało się jak młody Bóg a tu nagle dostaje się buta na ryj w postaci łysienia i czlowiek z automatu jest degradowany w drabince społecznej i traktowany przez otoczenia inaczej. O Żartach na temat łysych na każdym kroku juz nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@Kontest3 No ja straciłem całe powodzenie u fajnych dziewczyn plus zgorzknienie życiowe związane z łysieniem mi popsuło relacje ze znajomymi Xd szczerze to nie wyobrażam sobie tego zrobic mojemu synowi
  • Odpowiedz
@piechock12: ja mam kombo, przedwczesna siwizna, a jak przestało to być problemem to doszły zakola i gniazdo. Łeb jak jajo więc golenie na zero odpada. Ale znajomi twierdzą że sobie wymyślam.
  • Odpowiedz
Dziewczynę mam, dzieci jeszcze nie. Bez przesady żeby przez łysienie nie chcieć przekazywać genów.


@Kontest3: chcesz zeby twoje dziecko przez to samo gowno przechodzilo?
  • Odpowiedz