Wpis z mikrobloga

Jak myślicie robić inbę ?
wczoraj wieczorem jechałem sobie na rowerze i w środku lasu z jakiś budynków wyleciały na mnie dwa psy. Jeden miał mordę pitbulla, ale mieszaniec.
Dogonił mnie w parę sekund i startuje do nogi. Prawie mnie #!$%@?ł ale się odsunąłem
Drugi raz już doskoczył ale dostał strzała z spd. Zapiszczał i uciekł

Dzisiaj mam zamiar poświęcić się i jechać tam wieczorem z gazem
Jak pieseł będzie to wzywam policję i robię akcje.
Jak myślicie dobry pomysł?

#rower #kiciochpyta #takasytuacja
gadatos - Jak myślicie robić inbę ?
wczoraj wieczorem jechałem sobie na rowerze i w ś...

źródło: temp_file7921245364322459047

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@markhausen właśnie takim mam zamiar.
myślałem o rowerze ale jak to gówno zaś się na mnie rzuci.
możliwe że spd już mu jednego zęba zlikwidowało
ale został jeszcze cały zestaw ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@gadatos: Jako zdeklarowany i #!$%@? psiarz. Musze niestety poprzec Twoja akcje.

Dzwonic, zglaszac, nie zastanawiac sie.

Zanim dojdzie do tragedii. I trafia na jakies dziecko.

Ty nie pytaj. Ty dzialaj. Ladnie prosze. ( ͡° ͡°)

Tylko pieskow szkoda ze debila maja za wlasciciela... :(
  • Odpowiedz
@markhausen: pies to jest pies, on nie ma moralności jak człowiek i nie robi niczego złośliwie czy ze złej woli - został tak wychowany to powinien mieć szczelną posesję i tyle. Wina debila właściciela a nie zwierzaka.
  • Odpowiedz
@gadatos: zgłoszenie z dokładnym adresem powinno wystarczyć. Nie musisz tam jeździć, bo to niczego nowego nie wniesie. Sytuacja zaistniała, ty jesteś świadkiem, nie potrzeba prowokować kolejnych sytuacji.
Raczej pojedź na komisariat. To jest niestety urząd jak każdy inny, więc uzbrój się w cierpliwość.
Miej tez świadomość, że właściciel psów pozna twoje dane osobowe, żeby nie było zaskoczenia.
  • Odpowiedz
jak to zgłoszę teraz to psów nie będzie


@gadatos: nie ważne, czy będą, czy nie będą, ani czy w ogóle były. Ważne, że naoczny świadek <imię> <nazwisko> <nr dowodu> zamieszkały w <adres> (...) zeznał co następuje.
I tutaj twój opis sytuacji. Co, gdzie, kiedy, o której godzinie.

Jak zwalisz obowiązek zebrania dowodów na policję, to skończy się na tym, że patrol pojedzie w dowolnym dla siebie terminie, nie stwierdzą niczego i
  • Odpowiedz
@gadatos: ludzie są #!$%@? xddd policja ma to w pompie, mi nigdy nie pomogli gdy czegoś potrzebowałem, i tobie jeszcze radzą szlajać się po komendach bo szkoda im pieska( ͡º ͜ʖ͡º) tylko rozejrzyj się czy nie ma kamer i świadków
  • Odpowiedz
@matiJ: prawda jest taka, że agresywne psy się usypia i to jest ich wina, nie właściciela. Nie wszystkie burki opuszczają posesję, nawet te nie tresowane, tylko niektórym tak #!$%@?, a najgorzej kiedy biegnie na Ciebie takich 6 na raz.
  • Odpowiedz