Wpis z mikrobloga

@BreathDeath: Gdyby zmiany klimatu były prawdziwe i wody na ziemii miały się podnieść to żaden bank na świecie nie udzieliłby pożyczki na inwestycje w takich miejscach jak Floryda czy Londyn bo przed spłatą kredytu te inwestycje byłyby zalane w ciągu 15-30 lat.
Banki wiedzą że to jest oszustwo
@koters W tym roku byłem 12 dni na Kos, tam nic nie czułem a jak przyjechałem do domu to wszystkie ubrania, nawet te nieużywane mają dziwny zapach, którego nie czułem tam w Grecji. Nie wiem jak określić ten zapach ale nie należał do przyjemnych a tam go nie czułem. Tak, że też jestem w stanie uwierzyć w zapach dymu na twoich ubraniach.
CZEMU SIE NIE BOISZ MASZ SIE BAĆ ZOBACZ #!$%@? 22 STOPNIE W LIPCU CODZIENNIE WYŚWIETLIMY OSTRZEŻENIE O TAKIEJ WYSOKIEJ TEMPERATURZE


@frutson: XDDDD to jest zwyczajne powiadomienie nie żadne ostrzeżenie xDDDDD
@malinq: no ale chłopie, na tym portalu ludzie piszą że będzie całkowity zakaz aut spalinowych za 10 lat, że Unia ślimaki uważa za ryby, a globalne ocieplenie to mit bo lato jest zimne a jakiś ekolog czy #!$%@? wie kto latał samolotem xD

Każdy temat pobieżnie traktowany, jak dyskutować kiedy rozmówcy nie wiedzą o czym mówią i ostatecznie piszą bzdury bo wnioski wysnuwają typowo chlopskorozumowo. Komu się chce brnąć w te