Wpis z mikrobloga

Cześć! Szukam auta, jestem zagubiony, pomóżcie. Oglądałem dzisiaj Toyotę Corollę, ale furory nie robi, wykluczyłem. Wpadł mi w oko też Ceed/xCeed, ale chętnie poczytam Wasze sugestie, jestem zielony

- do 90-100k PLN
- używane, conajmniej 2019, najlepiej aktualny model, atutem będzie ważna gwarancja
- kompakt albo trochę większe, nie mniejsze niż Golf IV hatchback. Napewno nie combi, jeżeli sedan to nie za długie. Kierowca 190cm
- przyzwoicie dynamiczne, conajmniej 150KM
- przebieg do 100k km
- benzyna (albo hybryda), najlepiej automat
- to co najważniejsze: w miarę bezawaryjne
- bogate wyposażenie, przyjemne nowoczesne wnętrze, android/apple auto.
- nie dziadkowóz, nie januszowóz
- głównie jazda po mieście, kilka razy w roku >150km, może raz w roku więcej niż 1000 km
- parkowanie pod chmurką pod blokiem

#jakieauto #samochody #motoryzacja
  • 26
Ja j3bie skąd sie tacy ludzie biorą jak ty. Znajdź mi proszę inwestycję która bez większego ryzyka zarobi mi ponad 10% po podatkach.

Czemu 10%? Bo RRSO na kredyt/leasing/najem i inne goowno to właśnie 10% w tej chwili


@dzem_z_rzodkiewki: proszę bardzo.
Kupujesz kawalerkę w jednym z miast do 120 tys ludzi i wynajmujesz za 1500zł plus opłaty.
Ja j3bie skąd się biorą tacy ludzie jak ty. Że nawet przez chwilę nie
@AdiLDZ: ja w tych pieniądzach kupiłem Golfa 7.5 1.5 TSI Highline w kombi i jestem bardzo zadowolony

wnętrze genialnie przemyślane, zwykłe przyciski, ekran, wszystko działa płynnie, 150KM wystarcza do podróży (robię ~30k rocznie)

co do Toyoty, to jeździłem nowym Yarisem i tak - napęd hybrydowy petarda (choć Golf przepisowej jeździe potrafi i 5l/100 palić), ale wnętrze totalna masakra, plastik, jakieś badziewne przyciski i stary ekran dotykowy; jeśli Corolla jest wykonana podobnie,