Wpis z mikrobloga

@Desmodan: To o czym mówisz to gra w "karty" a nie w pokera. Polecam troszku chociaż doczytac zanim zada sie takie pytanie na łatwizne :D. Oczywiscie ze sie mozna uczyć grac w pokera, to nie jest takie proste jak Ci sie wydaje ;)
  • Odpowiedz
@Desmodan: to jeszcze nic, bardziej mnie ciekawi jak gracze tłumaczą zasady gier slotowych. Po #!$%@? to komuś, przecież i tak jedyne co sie robi to klika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Desmodan: to nie jest gra losowa tylko oparta na prawdopodobieństwie. Znaczna różnica. Nie chodzi o naukę mimiki ale głównie szybkiego liczenia opłacalności, tabel rąk startowych, taktyk. To są podstawy, potem można je rozwijać i opracowywać w stosunku do przeciwników. Poker to piękna i bardzo złożona gra.
  • Odpowiedz
@Desmodan: Kurde, widze ze cięzko bedzie Ci przetlumaczyć. W pokerze dużo rzeczy ma znazenie: pozycja na ktorej gra gracz, wielkosc stacka (ilośc żetonów). wysokości betów/raisow, agresja konkretnego gracza, matematyka etc etc. To nie jesr tak ze masz zgadnąc konkretna karte którą ma przeciwnik, tylko zakres kart ktore może mieć a to przy odpowiedniej znajomości tendencji i wieeeeeelu czynnikow ktore wypisalem wyzej (plus pełno innych) idzie wywnioskować.
Ogólnie jesr fajne powiedzenie, że
  • Odpowiedz
@wincm: Pytam bo ja szachista a widziałem że szachiści lubią z jakiegoś powodu się na pokera przestawiać i ciekawi mnie to zagadnienie. Poczytam jakieś poradniki i zobacze. Dzięki za info
  • Odpowiedz