Wpis z mikrobloga

#golarka #zarost #broda #barber #modameska #pytanie #agd hejka mirasy, jako że zarost nie jest dla mnie to chciałbym przerzucić się z golarki z żyletkami na taką elektryczną. Zdaje sobie sprawę, że raczej żadna nie będzie w stanie zrobić totalnego „zera” na skórze, ale szukam takiej, która będzie najbliżej takiego efektu. Jest tego trochę na rynku i ciężko mi coś samemu wybrać, wiec może ktoś tutaj coś ma i poleci? Więcej wymagań nie mam, chciałbym po prostu być ogolony praktycznie na gładko i nie męczyć się z tym pol godziny. Myślałem o takiej, jaką wrzucam na fotce, ale to tylko moje luźne znalezisko. Być może jest słaba i macie coś ciekawszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie nie chciałbym przekroczyć 6 stow
z góry dzieki i sory za milion tagów

ps. fajnie tez jakby miała jakies tam ruchome ostrze, bo jesli jest taka możliwość, to wolałbym żeby się fajnie dopasowała bo skraca to trochę czas golenia. Jeśli to tylko taki chwyt marketingowy to pomijam
KRYTEXTV - #golarka #zarost #broda #barber #modameska #pytanie #agd hejka mirasy, jak...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@KRYTEXTV: mam też takiego brauna tylko serię niżej, goli przyzwoicie ale 0,0 to nie jest, dlatego ja się przesiadłem w drugą stronę jak ty, na żyletki. Jeżeli faktycznie chcesz kupić to takie foliowe wydają się najlepszą opcją, rotacyjne średnio polecam a oneblade jeszcze bardziej nie dogala i drogie końcówki
  • Odpowiedz
  • 1
@KRYTEXTV
Pomysl o trymerze i golarce foliowej. Tania golarka to na przykład Fox top gum, trymer to lence pro z Aliexpress. Mniej niż 6 stów a będziesz dogolony bardzo gładko :)
  • Odpowiedz
Mam dokładnie ten model ze zdjęcia i to jest pierwsza (z wielu elektryków które miałem) która goli na zero identycznie jak tradycyjne maszynki. W połączeniu z pianką do golenia jest idealnie bo żadnych zacięć i podrażnień.
  • Odpowiedz