Wpis z mikrobloga

@wisniowa211: Mam dokładnie ten sam problem w tej aplikacji i z tym samym dekoderem po aktualizacji. Chomecast 4 to największe gówno. Wcześniej musiałam dokupić specjalnie przejścówkę Belkina na Ethernet bo skopany moduł WiFi Chormecasta powodował zatrzymywanie się obrazu po pewnym momencie. Za pieniądze wydane na chromecasta, przejćiówkę i zakup aplikacji miałabym drugi dekoder a nawet wyszłoby taniej. Tych wszytskich jutuberów co to polecają, że takie super fajne i wydajne bo czysty
  • Odpowiedz
@wisniowa211:

ale to wcześniej działało bardzo dobrze. Wydaje mi się że po aktualizacji Chromecast zaczęło ścinać.


Dokładnie tak jak piszesz. U mnie stało się to samo po tej aktualizacji. Niemniej jednak mam rozwiazanie problemu:

1. W ustawieniach dreamplayer, zakładka "Dekoder" zmień domyślny odtwarzacz ("Odtwarzacz strumieni"), na Exoplayer.
2. Następnie na dole aktywuj opcję "Tunneled Playback"

( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
Na kanałach FTA na pewno te ustawienia rozwązują problem (więc zakładam, że na innych będzie podobnie). Ale jak z resztą kanałów to nie wiem bo generalnie korzystam z kablówki i nie mam jak sprawdzić.
  • Odpowiedz
@amelinowa Dzialalo dziś jak sprawdzałam. Nic nie zacinalo. Pojawil się tylko problem z przełączaniem kanałów... ciemno jest, na żadnym kanale nic się nie wyświetla. Wyłączyłam główny dekoder i problem jest ten sam
  • Odpowiedz