Wpis z mikrobloga

siema w niedzielę czyli wczoraj zapaliłem blanta , wziąłem 5 buchow przy czym 2 mocno przytrzymałem w płucach a za 6 dni mam lot z lotniska i czy wykryją na bramkach że coś brałem a jak tak to jakie są tego konsekwencje . Będę mógł leciec?
  • 74
  • Odpowiedz
mordo, latam do Norwegii często, baletki czy młynki normalnie przepuszczają, oczywiście w miarę wyczyszczone, a to co cię badają ta karteczką po dłoniach i brzuchu to test na substancje wybuchowe ( tak mi powiedział gościu co mnie sprawdzał) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@szymoneck123: nawet jeśli wykryją kokainę ale tylko zapach (czy jakimś narkotestem) a nie mierzalne ilości to się pytają czy spożywał pan ostatnio kokainę, odpowiadasz że tak i tyle. Spożywanie nie jest karane. Widziałem w programie Przemytnicy (Wielka Brytania)
  • Odpowiedz
@szymoneck123: mojego kumpla tak zgareli na długa rozmowę. Wzięli go z kolejki na losowa kontrolę i mieli takie bajeranckie urządzenie które sprawdzało czy nie masz na dłoniach pozostałości różnorakich substancji. Począwszy od materiałów wybuchowych na narkotykach kończąc. A że akurat wracał z Holandii gdzie praktycznie dzień w dzień kręcił jointy to wyszło, że ma. Ostatecznie wytłumaczył co i jak, ale bagaż został dokładnie przetrzepany i on sam też. Więc z fartem
  • Odpowiedz
@szymoneck123: Z 20 razy w ciągu ostatnich 4 lat latałem z Holandii i czasem paliłem jeszcze blanta przed lotniskiem, nie masz się czego bać.
Pewnie nikt mi nie uwierzy ale nawet zdarzyło mi się jakieś zawieruszone okruchy zielska w plecaku przypadkowo w podręcznym przemycić.
  • Odpowiedz
@Narowski877: 2h przed odlotem jarane pod jeszcze Okęciem i bez przypału. Na powrocie zapomniałem że mam zapalniczkę w szlugach i puścili mnie z nią na pokład (nowy Jork newark albo Kennedy już nie pamiętam bo lotów było kilka) a to były czasy świeżo po atakach na WTC czyli 3-7 lat
  • Odpowiedz
@szymoneck123 ziomek, mój ziomek jak przylatywał do mnie w odwiedziny to jak go odbierałem z lotniska to był tak #!$%@? ze na oczy nie widział XD Najważniejsze żebyś nic przy sobie nie miał.
  • Odpowiedz