Wpis z mikrobloga

Imagine wrzucać discorda podpinając się pod jakąś gówno sensację typu czyjeś nudesy, oczywiście ich nie majac, ani nie udostępniając, tylko po to, żeby zwabić ludzi na jakiś #!$%@?, nic nie warty discord, gdzie niczego nie ma. Tylko najgorszy sort intelektualny w to klika, a nawet oni chyba mają tyle pomyślunku, żeby stamtąd wyjść jak już zostaną zbaitowani i zobaczą całe gówno, czyli nic xd

I taki 16 letni discord Andy zobaczy jak mu licznik podbija, a potem ludzie i tak wyjdą i ostatecznie #!$%@? z tego wszystkiego, no bo po co miałby ktoś tam zostawać xD

Ha tfu, gardzę wami frajerzy. Jednymi jak i drugimi. Ci którzy te discordy udostępniają szukając poklasu i ci drudzy, którzy się na to łąpią i to klikają, bo jesteście głupi jak nikt inny XD

#nikita #nikitamagical #nikitafilmiki #patostreamy
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@adrkan: toć ja tylko wykorzystałem te tagi, które spermiarstwo ciągle umieszcza jak wrzucają te gówno linki do discorda.

@Nowystaryziel: toć ja tego nie oglądam ani nie szukam, po prostu wyrażam swoją pogardę do ludzi, którzy spamują tym gównem i do ludzi, którzy tak są zalani, że tego szukają i klikają byle gówno żeby tylko zobaczyć jakąś patuskę, która wygląda z resztą byle jak XD

@zielony_goblin: gównodiscordy i tyle. Siedzi
  • Odpowiedz