Wpis z mikrobloga

@rales Trzecia droga powinna przestać machać szabelką tylko włączyć się do koalicji. Przy tej metodzie podziału mandatów tylko zwycięstwo którejś z partii pozwoli odsunąć PiS od władzy. Nie jest to najprzyjemniejszy wybór ale tak czy siak kluczowy dla tego kraju.
Jprdl człowiek to jest jednak debil, 7 lat temu byłem fanbojem Krula, Pszemka i Brauna będąc głuchym jak pień i ślepym jak kret na wszelkie doniesienia mediów o wątpliwej moralności wyżej wymienionych i ich współpracowników. Nikt mi ku.rwa nie mógł przemówić do rozumu, a to wyrwane z konteksu, a to liczy się program, a to propaganda TVN.

Dzisiaj wysuwają sie na 3 pozycję w wyborach, a ich wyborcy, tak jak niegdyś ja,
@piotr_forsa @rales @depcioo @Njal @Skurviduplo @Logytaze Po prostu Polska to nie wykop i to co tutaj wydaje się być niemożliwe w zwykłej rzeczywistości jest czymś normalnym. Na wykopie siedzi dużo młodych gnojków nie pamiętających czasów rządów Tuska, przez co nagle zdziwienie, że jak to ktoś może głosować na PiS czy Konfederację. A no takto! Po prostu ludzie pamiętają, jak pracowali za 5 zł na godzinę i jak Polska była wyprzedawana. Jak na
@apee Normalny jesteś?! Jak chcesz z całej opozycji, która ma odmienne poglądy stworzyć jedna partie? Każda partia ma swojego lidera i swoje postulaty, gdyby wszyscy chcieli rządzić na raz to byłaby totalna anarchia.
Nie daje Ci do myślenia fakt, że cała opozycja musiałaby się zjednoczyć, żeby pokonać PiS? Przecież to tylko obrazuje fakt, jak nasza opozycja jest słaba.
Uwielbiam skowyt 'opozycji' o poranku. Juz nie mogę doczekać się wyborów. Konfederasci i tak zostaną wchlonieci pod bucior Jarka a KO niech ginie razem z lewicą. Spaniała zabawa była na prezydenckich wyborach, teraz będzie jeszcze lepiej. Buziaki bachory
Zaprawdę powiadam wam, żadna koalicja pisowcom nie będzie potrzebna, bo:
- wszelkie światopoglądowe ustawy przegłosują z Konfederacją
- wszelkie socjalne rzeczy przegłosują z pozostałymi.
A jak im ktoś życie będzie utrudniać z to się zacznie wycie z mównicy , że nie chcą współpracować dla dobra pylzki mlask, nakręcą trochę sytuację w mediach i przedterminowe wybory wiosną pyk.
@rales: ja Cię nie mogę trzecia kadencję z rzędu wygrana i to przy tyłku aferach, opozycja to naprawdę musiała się starać by przegrać bo wystarczyło nie robić nic by wygrać ????