Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak byłem młodszy i zrobiłem sobie konto chada, by zobaczyć jak oni mają łatwo w życiu, ale postanowiłem, że będę pisał normalnie, tak jakbym był to ja. No i zrobiłem konto na tinderze, pary wpadały jak szalone, z kilkoma dziewczynami popisałem z nudów, ale jedna rozmowa zapadła mi w pamięć. Doszliśmy do tematu hobby no i mówię jej, że jednym z moich hobby jest akwarystyka i pokazuje jej zdjęcie mojego zajebistego akwarium. Dziewczyna po chwili odpisała, żebym zrobił sobie zdjęcie przy tym akwarium bo wydaje jej się, że jestem fejkiem xD

Rozumiecie? Hobby takie jak akwarystyka zapaliło jej lampkę, że to jest fejk.
A dlaczego? Bo nawet kobiety wiedzą, że chady i oskarki nie zajmują się takimi niszowymi hobby jak zbieranie znaczków czy akwarystyka. No ludzie, oni zajęci są pukaniem Julek.

Także nawet hobby może was zdradzić xDD

#zwiazki #tinder #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 43
  • Odpowiedz
@JakeLockley: nie wiem nie chce mi się nawet w to bawić. Ale raczej Chad zawsze ma powodzenie, bo jak widzą Chada to im się na chwilę gadzi mózg zapala i nie myślą, czy to real czy fake. Dopiero właśnie rozmowa może zdradzić, chyba że dobrze udajesz kogoś, kim nie jesteś.
  • Odpowiedz
@davidero69: jak sie wrzuci fote typa nabitego teściem ze szczeną kwadratową to wiadomo, że Julki będą podejrzliwe ale jak wrzucisz takiego zwykłego wysportowanego przystojniaka to łykają jak pelikany, ostatnio trollowaliśmy tak ze znajomym znanego nam szona który kumplowi leżał hajs za jakiś tam festiwal i laska po 5h rozmowy pokazała cipsko na zdjęciu z twarzą i nie trzeba było jej specjalnie zachęcać. Jak dostała screeny z rozmowy przy której pewnie strzelała
  • Odpowiedz
@imargam_2137: Ale czemu Wy się dziwicie? Przecież też byście byli szczęśliwi, gdyby do Was pisała jakaś ładna laska. Jedynie do czego się można dopierdzielać, to to, że kobiety są zainteresowane powiedzmy TOPem 20% facetów, a faceci TOPem 50% kobiet.
  • Odpowiedz
@gabrysr1997: mi to wisi bo jestem w szczęśliwym związku i póki co kłade spocone pento na rynek matrymonialny xD kobiety działają instynktownie, ich mózg podświadomie pragnie znalezienia reproduktora z najlepszymi genami analogią tutaj może być to że przegrywy nie wiążą się i nie ruchają grubasek i paszczurów bo im się nie podobają i nawet samotność jest lepsza niż związanie się z nieatrakcyjną partnerką.
  • Odpowiedz
@Aldehyd_Glutarowy: kiedyś miałem taki profil, ale raczej bardziej przystojny normik, niż chad by bardziej poznać rynek, potrenować bajerę itd. Jakie moje zdziwienie było, gdy z prawdziwego profilu pisałem podobne pierdoły do dziewczyny z którą już pisałem z tamtego konta i wiedziałem nawet jak wygląda jej pokój i gdzie mieszka. Bardzo słaby odzew, a z fake kontem pisała ze mną do 3 rano odpisując w ciągu kilku sekund, gdzie wstawała na 5
  • Odpowiedz
@Aldehyd_Glutarowy: opierasz sie na założeniu. Równie dobrze z fotek mogłeś jej się wydawać za ładny, a że wspominałeś o akwarium i że to twoje hobby to tak chciała zweryfikować czy jesteś prawdziwy, a nie że mózg gadzi, dziwne hobby lampki itp.
Już masz dwie prawdopodobne wersje więc już nie możesz brać za pewnik tego jak odebrałeś tą sytuację.

Trzeba w życiu nauczyć też patrzeć sie na fakty.
  • Odpowiedz