Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak byłem młodszy i zrobiłem sobie konto chada, by zobaczyć jak oni mają łatwo w życiu, ale postanowiłem, że będę pisał normalnie, tak jakbym był to ja. No i zrobiłem konto na tinderze, pary wpadały jak szalone, z kilkoma dziewczynami popisałem z nudów, ale jedna rozmowa zapadła mi w pamięć. Doszliśmy do tematu hobby no i mówię jej, że jednym z moich hobby jest akwarystyka i pokazuje jej zdjęcie mojego zajebistego akwarium. Dziewczyna po chwili odpisała, żebym zrobił sobie zdjęcie przy tym akwarium bo wydaje jej się, że jestem fejkiem xD

Rozumiecie? Hobby takie jak akwarystyka zapaliło jej lampkę, że to jest fejk.
A dlaczego? Bo nawet kobiety wiedzą, że chady i oskarki nie zajmują się takimi niszowymi hobby jak zbieranie znaczków czy akwarystyka. No ludzie, oni zajęci są pukaniem Julek.

Także nawet hobby może was zdradzić xDD

#zwiazki #tinder #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 42
@Aldehyd_Glutarowy: też takie coś kiedyś zrobiłem, wszedłem na insta na tag #germanman wybrałem jakiegoś wysloego zadbanego niemieckiego oskarka. Pary leciały jak głupie, szczególnie po tym jak wpisałem "192cm, ustawiony zyciowo szuka partnerki do stałego związku" to myslałem, że mi telefon spłonie xD no, ale tez uznalem, że bede pisał jakbym był sobą. niektóte dostawały aż wścieku macicy bo o kurła inteligentny z kasą zainteresowaniami i nie #!$%@? szuka stałego związku dawaj
@Eugeniusz_Zua: ostatnio z nudów założyłem tindera (nie korzystam, zrobiłem to dla potrzeby chwili), wstawiłem zdjęcie chada z broda trzymającego na rękach kota. W 10 minut miałem 100 polubień, laski same zagadywały, mimo że profil był bez opisu. Tak proste potwierdzenie hipergamii dosłownie mnie odrzuciło i zniesmaczyło, więc odinstalowałem to badziewie w trymiga.