Wpis z mikrobloga

Ale przypau. Kurde mam wrażenie, że dorośli nie mają wcale kontroli nad siksami. Hehe niech popływają sobie na skuterze dziewczynki hehe...

Albo:
- hehe uciekła na tydzień roochac się z typem z internetu hehe
- hehe zrobiła se tatuaż ach ta dzisiejsza młodzież. o i ma kolczyk w tzipie hehe ale ona przebojowa.
- hehe robi sobie makijaż i nosi dziwaczne ciuch dobrze córciu tak trzymaj, to nic że masz 12 lat hehe.
- pali epapierosy hehe dobrze, że tych normalnych nie pali bo by śmierdziało hehe

Ja wiem, że młodość rządzi się swoimi prawami. Ale jak coś jest ewidentnie durne to za kudły i 3 razy łbem o ścianę. Rodzice wypuszczają w świat nic nie warte, rozwydrzone istoty.

#rodzicielstwo #wychowanie #dzieci #mlodziez #p0lka #julka #debilizm
Blueweb - Ale przypau. Kurde mam wrażenie, że dorośli nie mają wcale kontroli nad sik...

źródło: temp_file6081234462073286843

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Ale jak coś jest ewidentnie durne to za kudły i 3 razy łbem o ścianę.


@Blueweb: czyli popierasz bicie dzieci?
Bo ja na przykład w uzasadnionych przypadkach popieram oczywiście
z fartem
  • Odpowiedz
@Blueweb: ale sugerujesz że dla odmiany nad 15-latkami płci męskiej rodzice mają kontrole, że oni nie są hehe i że oni się nie topią/nie łamią karku skacząć na główkę?
po co wogóle dodajesz tu kryterium #p0lka #julka, one się czymś różnią od reszty populacji w tym wieku?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@thorgoth

@Blueweb: ale sugerujesz że dla odmiany nad 15-latkami płci męskiej rodzice mają kontrole, że oni nie są hehe i że oni się nie topią/nie łamią karku skacząć na główkę?

po co wogóle dodajesz tu kryterium #p0lka #julka, one się czymś różnią od reszty populacji w tym wieku?


tak. bo dziewczyny zatrzymują się w rozwoju w wieku 15 lat i jak taka jest durna to durną zostanie. a mężczyźni rozwijają
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thorgoth

@Blueweb: ale sugerujesz że dla odmiany nad 15-latkami płci męskiej rodzice mają kontrole, że oni nie są hehe i że oni się nie topią/nie łamią karku skacząć na główkę?

po co wogóle dodajesz tu kryterium #p0lka #julka, one się czymś różnią od reszty populacji w tym wieku?


też to rozkminiałem. 15 latka może mieć już uprawnienia na skuter wodny. ale czy one miały tego nie wiem ¯_(ツ)_/¯
Blueweb - @thorgoth
@Blueweb: ale sugerujesz że dla odmiany nad 15-latkami płci męski...

źródło: temp_file3068543792070853732

Pobierz
  • Odpowiedz
tak. bo dziewczyny zatrzymują się w rozwoju w wieku 15 lat


@Blueweb: srali muchy będzie wiosna. Istnieją inteligentne kobiety, istnieją i głupie, podobnie jest u facetów.
Zmień środowisko bo najwyraźniej obracasz się w nieciekawym na tyle że wszystkie twoje koleżanki zatrzymują się w rozwoju.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thorgoth

>tak. bo dziewczyny zatrzymują się w rozwoju w wieku 15 lat


@Blueweb: srali muchy będzie wiosna. Istnieją inteligentne kobiety, istnieją i głupie, podobnie jest u facetów.

Zmień środowisko bo najwyraźniej obracasz się w nieciekawym.


bedziesz
  • Odpowiedz
@Blueweb: czyli podsumowując - obracasz się w towarzystwie debilek i na podstawie tego tworzysz jakieś wysrywy o wszystkich kobietach niczym stulejarz czystej krwii arabskiej? XD

twój słownik ma racje - będe (czornolistował), łap awans
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thorgoth

@Blueweb: czyli podsumowując - obracasz się w towarzystwie debilek i na podstawie tego tworzysz jakieś wysrywy o wszystkich kobietach niczym stulejarz czystej krwii arabskiej? XD


twój słownik ma racje - nie będe (z tobą gadał), łap awans


chyba ty
  • Odpowiedz